Subota, 5. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 4. kolo, 17,00 sati
Bukovlje: Slavonac - NAŠK (Našice)
Jelisavac: Vihor - Marsonia (Slavonski Brod)
Jurjevac: Zrinski - Sloga (Nova Gradiška)
Valpovo: Valpovka - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod-Požega, 3. kolo, 17,00 sati
Jakšić: Jakšić - Tomislav (Donji Andrijevci)
19,00: Kuzmica - Mladost (Sibinj)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - istok, 3. kolo, 17,00 sati
Velika Kopanica: Posavina - Podcrkavlje
Stari Perkovci: Perkovci - Zvonimir (Donja Vrba)
Gornja Bebrina: Slavonac - Sloga (Vrpolje)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - zapad, 3. kolo, 17,00 sati
Brodski Stupnik: Slavonac - Budućnost (Rešetari)
Vrbova: Omladinac - Posavac (Davor)
Cernik: Mladost - Croatia (Tisovac)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - skupina A, 2. kolo, 17,00 sati
Sapci: Sapci - Posavac (Kupina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - skupina B, 2. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod: Vinogorac - Dilj (Klokočevik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - skupina C, 2. kolo, 17,00 sati
Stupnički Kuti: Graničar - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Nedjelja, 6. rujna
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod-Požega, 3. kolo, 17,00 sati
Sikirevci: Sikirevci - Kaptol
Oprisavci: Zadrugar - Slavonac (Nova Kapela)
Stari Slatinik: Svačić - Lipik
Gornja Vrba: Omladinac - Dinamo (Vidovci)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - istok, 3. kolo, 17,00 sati
Klakar: Graničar - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Staro Topolje: Omladinac - Podvinje (Slavonski Brod)
Jaruge: Sloga - Gardun (Garčin)
Tomica: Tomica - Graničar (Slavonski Šamac)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - zapad, 3. kolo, 17,00 sati
Gunjavci: Slavonac - Graničar (Laze)
Okučani: Psunj Sokol - Slaven (Ljupina)
Slobodnica: Slobodnica - Batrina
Bebrina: BONK - Mladost (Brđani)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - skupina A, 2. kolo, 17,00 sati
Novi Grad: Omladinac - Raketa (Beravci)
Svilaj: Sava - Mladost (Bicko Selo)
Sredanci: Šokadija - Mladost (Čajkovci)
Gundinci: Gundinci - Mladost (Divoševci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - skupina B, 2. kolo, 17,00 sati
Selna: Selna - Posavac (Ruščica)
Trnjani: Slaven - Dubrava (Zadubravlje)
Vranovci: Bratstvo - Zdenac (Brodski Zdenci)
Slavonski Brod: Graničar - Mladost (Donja Bebrina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - skupina C, 2. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - ASK (Gornji Andrijevci)
Šumeće: Šokadija - Mladost (Jakačina Mala)
Grižići: Vatrogasac - Gaj (Zbjeg)
Gromačnik: Sloga - Mladost 1977 (Banovci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - skupina D, 2. kolo, 17,00 sati
Seoce, 10,30: Trenk - Mladost (Malino)
Orubica: Soko 1970 - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Lužani: Svjetlost - Sloboda (Gornji Bogićevci)
Bodovaljci: Slavonija - Graničar (Matković Mala)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -