Sport : Nogomet

Objavljeno: 14.4.2021. u 13:30
Prikaza: 830
|
Autor: IS/SBplus

Nogometni vikend

Županijski derbi u Oriovcu

Slavonski Brod : Županijski derbi u OriovcuMarsonia u subotu uz Savu dočekuje Bedem.(Foto: IS/SBplus)

U 3. HNL-istok u Oriovcu je na rasporedu županijski derbi između Oriolika i Slavonca. Marsonia dočekuje Bedem, a Sloga Slavoniju. U MŽNL županijski derbi igra se u Novoj Kapeli. Malonogometaši Broda 035, domaćom utakmicom s Šibenčanima počinju kvalifikacije za ulazak u Prvu HMNL-

Subota, 17. travnja

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga – istok, 23. kolo, 17,00 sati

Slav.Brod, Stadion uz Savu: Marsonia – Bedem (Ivankovo)

N.Gradiška: Sloga – Slavonija (Požega)

Oriovac: Oriolik – Slavonac (Bukovlje)

Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 18. kolo, 17,00 sati

Požega: Požega – Zadrugar (Oprisavci)

Lipik: Lipik 1925 – Dinamo (Vidovci)

Kuzmica: Kuzmica - SIkirevci

Nova Kapela, 19,30: Slavonac – Svačić (St.Slatinik)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 18. kolo, 17,00 sati

Slav.Brod: Budainka Kolonija – Sloga (Jaruge)

D.Vrba: Zvonimir – Sloga (Vrpolje)

Garčin, 19,30: Gardun – Perkovci (St.Perkovci)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 18. kolo, 17,00 sati

Laze: Graničar – Slobodnica

Davor: Posavac – Mladost (Cernik)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 16. kolo, 17,00 sati

Slav.Brod: Graničar BV – Dubrava (Zadubravlje)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 16. kolo, 17,00 sati

Stup.Kuti: Graničar – Posavac (Kaniža)

Nedjelja, 18. travnja

Nogomet

Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega,  18. kolo, 17,00 sati

Sibinj: Mladost – Hajduk (Pakrac)

Kaptol: Kaptol – Jakšić

D.Andrijevci: Tomislav – Omladinac (G.Vrba)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 18. kolo, 17,00 sati

 Podcrkavlje: Podcrkavlje – Graničar (Klakar)

V.Kopanica: Posavina – Omladinac (St.Topolje)

Slav.Brod: Podvinje – Tomica

Slav.Šamac: Graničar – Slavonac (G.Bebrina)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 18. kolo, 17,00 sati

Rešetari: Budućnost – Slavonac (Gunjavci Drežnik)

Brod.Stupnik: Slavonac – Psunj Sokol (Okučani)

Ljupina: Slaven – Omladinac (Vrbova)

Batrina: Batrina – BONK (Bebrina)

Brđani: Mladost – Croatia (Tisovac)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - A, 14. kolo, 17,00 sati

Gundinci: Gundinci – Posavac (Kupina)

Sredanci: Šokadija – Raketa (Beravci)

Svilaj: Sava - Sapci

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 16. kolo, 17,00 sati

D.Bebrina: Mladost – Dilj (Klokočevik)

Vranovci: Bratstvo – Posavac (Ruščica)

Slav.Brod: Vinogorac – Amater (Slav.Brod)

Trnjani: Slaven - Selna

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 16. kolo, 17,00 sati

Banovci: Mladost 1977 – Slavonac (Slav.Kobaš)

Gromačnik: Sloga – Mladost (Jakačina Mala)

Grižići: Vatrogasac – ASK (G.Andrijevci)

Šumeće: Šokadija – MV Croatia 1976 (Slav.Brod)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - D, 14. kolo, 17,00 sati

Seoce, 11,00: Trenk – Dragalić

Magić Mala: Graničar – Sloboda (G.Bogićevci)

Bodovaljci: Slavonija – Slavija (St.P.Selo)

Lužani: Svjetlost – Soko 1970 (Orubica)

Mali nogomet

Kvalifikacije za 1. HMNL, 1. kolo

Slav.Brod, Sportska dvorana Brod: Brod 035 – Šibenik 1983 (Šibenik)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac i teoretski prvak i novi trećeligaš

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac i teoretski prvak i novi trećeligaš

10.5.2021. | 11:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Novi poraz od Šibenika

Kvalifikacije za 1. HMNL

Novi poraz od Šibenika

10.5.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa se porazom u Županji udaljila od obrane naslova

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsa se porazom u Županji udaljila od obrane naslova

9.5.2021. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Slavonca, porazi Oriolika i Sloge, Marsa u nedjelju

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Slavonca, porazi Oriolika i Sloge, Marsa u nedjelju

9.5.2021. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa preko Bukovlja do finala u Oriovcu

Županijski kup

Marsa preko Bukovlja do finala u Oriovcu

6.5.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka Kolonija i Slobodnica sve bliže majstorici

1. ŽNL Brodsko-posavska

Budainka Kolonija i Slobodnica sve bliže majstorici

4.5.2021. | 7:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Jakšić i Mladost bježe iz opasne zone

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Jakšić i Mladost bježe iz opasne zone

3.5.2021. | 8:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda nad Puljanima za vrh tablice

Kvalifikacije za 1. HMNL

Pobjeda nad Puljanima za vrh tablice

3.5.2021. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Slavonca  Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Slavonca Sloge

2.5.2021. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Slavonca

28.4.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka, Kolonija i Slobodnica i dalje lideri

Prva ŽNL Brodsko-posavska

Budainka, Kolonija i Slobodnica i dalje lideri

26.4.2021. | 16:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Važna pobjeda u Zagrebu

Kvalifikacije za 1. HMNL

Važna pobjeda u Zagrebu

26.4.2021. | 11:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Devetka Svačića u Starom Slatiniku

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Devetka Svačića u Starom Slatiniku

26.4.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Slavonca u županijskom derbiju

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Slavonca u županijskom derbiju

26.4.2021. | 8:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poraz Marse u Belišću

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Poraz Marse u Belišću

25.4.2021. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik osigurao finale županijskog kupa

Polufinale kupa ŽNS

Oriolik osigurao finale županijskog kupa

21.4.2021. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainci derbi, Slobodnica prošla Laze

1. ŽNL Brodsko-posavska

Budainci derbi, Slobodnica prošla Laze

19.4.2021. | 10:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Šibenčani se vratili iz debelog minusa i pobijedili

Kvalifikacije za 1. HMNL

Šibenčani se vratili iz debelog minusa i pobijedili

19.4.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Domaćinima samo mrvice

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Domaćinima samo mrvice

18.4.2021. | 21:35
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :