Srijeda, 6. travnja
Četvrtfinale kupa ŽNS Brodsko-posavskog, 16,30 sati
Vrpolje: Sloga - Marsonia (Sl.Brod)
St.Topolje: Omladinac - Svačić (St.Slatinik)
G.Vrba: Omladinac - Slavonac (Bukovlje)
Subota, 9. travnja
3. HNL-istok, 25. kolo, 16,30 sati
Sl.Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Marsonia - Slavija (Pleternica)
Oriovac: Oriolik - Đakovo Croatia (Đakovo)
N.Gradiška: Sloga - Čepin
Darda: Darda - Belišće
Vukovar: Vukovar'91 - Slavonija (Požega)
Jurjevac: Zrinski - Vuteks Sloga (Vukovar)
Županja: Graničar - Kutjevo
Našice: NAŠK - Bedem (Ivankovo)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 18. kolo, 17,15 sati
N.Kapela, 19,45: Slavonac - Sikirevci
Sl.Brod: Budainka Kolonija - Jakšić
Požega: Požega - Lipik 1925 (Lipik)
Pakrac: Hajduk - Svačić (St.Slatinik)
Velika: Papuk - Zadrugar (Oprisavci)
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 19. kolo, 16,30 sati
G.Bebrina: Slavonac - Graničar (Sl.Šamac)
V.Kopanica: Posavina - Vinogorac (Sl.Brod)
D.Vrba: Zvonimir - Podvinje (Sl.Brod)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 19. kolo, 16,30 sati
Rešetari: Budućnost - Slaven (Ljupina)
St.P.Selo: Slavija - Slavonac (Brod.Stupnik)
Bebrina: BONK - Posavac (Davor)
2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 13. kolo, 16,30 sati
Sapci: Sapci - Sava (Svilaj)
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 13. kolo, 16,30 sati
Vranovci: Bratstvo - Amater (Sl.Brod)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 13. kolo, 16,30 sati
Grižići: Vatrogasac - ASK (G.Andrijevci)
Nedjelja, 10. travnja
3. HNL-istok, 25. kolo, 16,30 sati
G.Vrba: Omladinac - Slavonac (Bukovlje)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 18. kolo, 17,15 sati
Vidovci: Dinamo - Slobodnica
Sibinj: Mladost - Tomislav (D.Andrijevci)
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 19. kolo, 16,30 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Sloga (Jaruge)
Gundinci: Gundinci - Perkovci (St.Perkovci)
Klakar: Graničar - Omladinac (St.Topolje)
Tomica: Tomica - Sloga (Vrpolje)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 19. kolo, 16,30 sati
Gunjavci: Slavonac - Svjetlost (Lužani)
Vrbova: Omladinac - Batrina
Tisovac: Croatia - Šokadija (Šumeće)
Okučani: Psunj Sokol - Mladost (Cernik)
2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 13. kolo, 16,30 sati
Zadubravlje: Dubrava - Selna
Sredanci: Šokadija - Mladost (Divoševci)
Čajkovci: Mladost - Posavac (Kupina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 13. kolo, 16,30 sati
Klokočevik: Dilj - MV Croatia 1976 (Sl.Brod)
Ruščica: Posavac - Zdenac (Brod.Zdenci)
D.Bebrina: Mladost - Graničar BV (Sl.Brod)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 13. kolo, 16,30 sati
Gromačnik: Sloga - Gaj (Zbjeg)
St.Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Graničar (Stup.Kuti)
Kaniža: Posavac - Mladost 1977 (Banovci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, D, 13. kolo, 16,30 sati
Laze: Graničar - Soko 1970 (Orubica)
Dragalić: Dragalić - Sloboda (G.Bogićevci)
Malino: Mladost - Trenk (Seoce)
Magić Mala: Graničar - Slavonija (Bodovaljci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -