Sport : Nogomet

Objavljeno: 5.4.2021. u 18:20
Prikaza: 630
|
Autor: IS/SBplus

Nogometni tjedan

U srijedu županijski kup, za vikend prvenstvo

Slavonski Brod : U srijedu županijski kup, za vikend prvenstvoNogometaši Oriolika (crveni) u srijedu u kupu gostuju u Donjoj Vrbi.(Foto: IS/SBplus)

U četvrtfinalu županijskog kupa koje je na rasporedu u srijedu, Marsa gostuje u Brodskom Stupniku, Oriolik u Donjoj Vrbi, a Slavonac u Starom Topolju.

Srijeda, 7. travnja

Nogomet

Četvrt finale kupa ŽNS-a, 16,30 sati

Brodski Stupnik: Slavonac - Marsonia (Slavonski Brod)

Donja Vrba: Zvonimir - Oriolik (Oriovac)

Staro Topolje: Omladinac - Slavonac (Bukovlje)

Subota, 10. travnja

Nogomet

3. HNL-istok, 22. kolo, 16,30 sati

Bukovlje: Slavonac - Croatia Đakovo (Đakovo) 

Požega: Slavonija - Oriolik (Oriovac)

Valpovo: Valpovka - Sloga (Nova Gradiška)

MŽNL Slav.Brod-Požega, 17. kolo, 16,30 sati

Jakšić: Jakšić - Slavonac (Nova Kapela)

Pakrac: Hajduk - Kuzmica

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 17. kolo, 16,30 sati

Gornja Bebrina: Slavonac - Zvonimir (Donja Vrba)

Tomica: Tomica - Gardun (Garčin)

Klakar: Graničar - Posavac (Velika Kopanica)

1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 17. kolo, 16,30 sati 

Tisovac: Croatia - Budućnost (Rešetari)

Gornji Bogićevci: Psunj Sokol (Okučani) - Graničar (Laze)

Gunjavci: Slavonac - Slavonac (Brodski Stupnik)

2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 15. kolo 

Slavonski Brod, 19,00 sati: Amater - Slaven (Trnjani)

2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 15. kolo, 16,30 sati

Slavonski Kobaš: Slavonac - Sloga (Gromačnik)

Nedjelja, 11. travnja

Nogomet

3. HNL-istok, 22. kolo, 16,30 sati

Čepin: Čepin - Marsonia (Slavonski Brod) 

MŽNL Slav.Brod-Požega, 17. kolo, 16,30 sati

Vidovci: Dinamo - Mladost (Sibinj)

Gornja Vrba: Omladinac - Lipik 1925 (Lipik)

Stari Slatinik: Svačić - Tomislav (Donji Andrijevci)

Oprisavci: Zadrugar - Kaptol

Sikirevci: SIkirevci - Požega 

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 17. kolo, 16,30 sati

Vrpolje: Sloga - Podcrkavlje

Stari Perkovci: Perkovci - Graničar (Slavonski Šamac)

Jaruge: Sloga - Podvinje (Slavonski Brod)

Staro Topolje: Omladinac - Budainka Kolonija (Slavonski Brod) 

1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 17. kolo, 16,30 sati 

Cernik: Mladost - Mladost (Brđani)

Bebrina: BONK - Posavac (Davor)

Vrbova: Omladinac - Batrina

Slobodnica: Slobodnica - Slaven (Ljupina) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 13. kolo, 16,30 sati 

Beravci: Raketa - Sava (Svilaj)

Kupina: Posavac - Šokadija (Sredanci)

Čajkovci: Mladost - Mladost (Divoševci) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 15. kolo, 16,30 sati 

Ruščica: Posavac - Vinogorac (Slavonski Brod)

Zadubravlje: Dubrava - Bratstvo (Vranovci)

Klokočevik: Dilj - Graničar BV (Slavonski Brod)

Brodski Zdenci: Zdenac - Mladost (Donja Bebrina) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 15. kolo, 16,30 sati

Stari Slatinik, 11,00 sati: Mladost (Jakačina Mala) - Vatrogasac (Grižići)

Kaniža: Posavac - Šokadija (Šumeće)

Gornji Andrijevci: ASK - Graničar (Stupnički Kuti)

Zbjeg: Gaj - Mladost 1977 (Banovci)

2. ŽNL Brodsko-posavska, D, 13. kolo, 16,30 sati 

Dragalić: Dragalić - Svjetlost (Lužani)

Staro Petrovo Selo: Slavija - Trenk (Seoce)

Gornji Bogićevci: Sloboda - Slavonija (Bodovaljci)

Malino: Mladost - Graničar (Magić Mala)

 

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Županijski derbi u Oriovcu

Nogometni vikend

Županijski derbi u Oriovcu

14.4.2021. | 13:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka prošla i Topolje

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok

Budainka prošla i Topolje

12.4.2021. | 11:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Nastavlja se mrtva trka Slobodnice i Omladinca

1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad

Nastavlja se mrtva trka Slobodnice i Omladinca

12.4.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica Hajduka u Pakracu

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Sedmica Hajduka u Pakracu

12.4.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa ponovo na vrhu

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsa ponovo na vrhu

11.4.2021. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Slavonca i Sloge, neodlučno Oriolika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Slavonca i Sloge, neodlučno Oriolika

11.4.2021. | 9:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Trećeligaši prošli u polufinale

Četvrtfinale županijskog kupa

Trećeligaši prošli u polufinale

7.4.2021. | 20:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka Kolonija i Slobodnica drže vrh

1. ŽNL Brodsko-posavska

Budainka Kolonija i Slobodnica drže vrh

6.4.2021. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladincu šesnaest bodova prednosti

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladincu šesnaest bodova prednosti

4.4.2021. | 8:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, neodlučno Marsa, Sloga i Slavonac

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, neodlučno Marsa, Sloga i Slavonac

3.4.2021. | 22:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa, Oriolik i Sloga domaćini, Slavonac gost

Nogometni vikend

Marsa, Oriolik i Sloga domaćini, Slavonac gost

2.4.2021. | 11:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica u Gornjim Andrijevcima

2. ŽNL Brodsko-posavska

Sedmica u Gornjim Andrijevcima

29.3.2021. | 20:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Slobodnica u sudačkoj nadoknadi zadržala vrh

1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad

Slobodnica u sudačkoj nadoknadi zadržala vrh

29.3.2021. | 11:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica Zvonimira u Tomici

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok

Sedmica Zvonimira u Tomici

29.3.2021. | 9:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Tomislava u Oprisavcima

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Pobjeda Tomislava u Oprisavcima

29.3.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Sloge, porazi Marse i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Sloge, porazi Marse i Slavonca

27.3.2021. | 21:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa u Vukovaru, Oriolik u Gradišci

Nogometni vikend

Marsa u Vukovaru, Oriolik u Gradišci

26.3.2021. | 11:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Orioliku pobjeda, Marsoniji neodlučno

Zaostale utakmice 3. HNL-istok

Orioliku pobjeda, Marsoniji neodlučno

24.3.2021. | 20:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Mladost Bicko Selo odustala, prekid na Jelasu

2. ŽNL Brodsko-posavska

Mladost Bicko Selo odustala, prekid na Jelasu

24.3.2021. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka Kolonija odmiče konkurentima

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok

Budainka Kolonija odmiče konkurentima

22.3.2021. | 13:25
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :