|
Autor: IS/SBplus

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, neodlučno Slavonca i Sloge, poraz Marse

Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, neodlučno Slavonca i Sloge, poraz MarseSlavonac (crveni) je u Bukovlju odigrao neodlučno s Belišćem.(Foto: IS/SBplus)

U 33. kolu 3. HNL-istok, Oriolik je zabilježio pobjedu, a Slavonac i Sloga neodlučne rezultate, svi na svojim travnjacima, Marsonia je pak na gostovanju u Valpovu zabilježila novi poraz.

SLAVONSKI BROD - Nakon odigranog pretposljednjeg kola 3. Hrvatske nogometne lige-istok, na vrhu je gotovo sve riješeno. Belišće se s bodom iz Bukovlja, doduše bodovno poravnalo s Vukovarom'91, ali ima bolji međusobni omjer, pa im je za naslov prvaka i ulazak u drugoligaške kvalifikacije samo potrebna domaća pobjeda nad Kutjevom u posljednjem kolu. Na dnu je kud i kamo zanimljivije i neizvjesnije. U najlošijoj poziciji je posljednja Valpovka, ali u opasnoj zoni još su Slavonac, NAŠK, pa i Sloga.

Najzanimljivija utakmica kola odigrana je u Bukovlju, gdje je Slavonac propisno namučio Belišće. U sjajnoj igri, po mnogima najboljoj u sezoni, Slavonac je golom Martića (53.) imao vodstvo sve do same završnice. Za veliki bod Belišća, koji im je vjerojatno donio i konačni naslov prvaka, poravnao je Anočić u 86. minuti.

Oriolik je u Oriovcu u pravoj golijadi pobijedio Vuteks Slogu (5:3). Po dva gola za crvene zabili su Batalo i Jurić, a jedan je još pridodao Đerek.

Sloga je u Novoj Gradišci odigrala s Graničarom neodlučno (3:3) i s tim bodom učinila veliki korak u borbi za očuvanje statusa. Dva gola zabio je Lanusović, te jedan Marjanović.

Marsonia je u Valpovu dobar dio utakmice vodila, golom Mihića (21.). Za poravnanje Valpovčani su zabili u 64. minuti preko Stanića iz jedanaesterca. Isti igrač donio je Valpovci u 87. minuti značajnu pobjedu u borbi za očuvanje trećeligaškog statusa.

U prilogu tablica.

Tablica 3. HNL-istok

MS Word Dokument(.docx)

13 kb

Broj komentara: 4

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

3

dara@ lijepo sam pitao da li netko zna Galovićevu ulogu u Marsoniji? Čuo sam da se Marsini navijači obračunavaju s njim na fejsu...Ljuti su na njega. Kažu kako je Petar Bašić uložio u Marsu svojih 70.000 kuna...Navodno, Šuker će to nadoknaditi?
ivomarkic

ivomarkic

Komentirano: 7.6.2021. | 12:52

4

dara@ ne pratim baš puno Marsoniju... Dali je Galović još uvijek na čelu kluba?

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Dojmljiva prva proba

NK Marsonia Slavonski Brod

Dojmljiva prva proba

22.7.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa krenula s pripremama, Slavonac ostaje trećeligaš

15.6.2021. | 20:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sloga se spasila, Slavonac visi, porazi Marse i Oriolika

Sloga se spasila, Slavonac visi, porazi Marse i Oriolika

13.6.2021. | 11:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac rekordnu sezonu okončao gostujućom peticom

31.5.2021. | 10:49
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Sloge, neodlučno Oriolika i Marse, poraz Slavonca