Sport : Nogomet

Objavljeno: 27.9.2021. u 19:00
Prikaza: 894
|
Autor: IS/SBplus

Nogometni tjedan

Marsonia dočekuje Čepin, Omladinac Belišće a Oriolik Slaviju

Slavonski Brod : Marsonia dočekuje Čepin, Omladinac Belišće a Oriolik SlavijuMarsa (bijeli) u subotu dočekuje Čepin.(Foto: IS/SBplus)

U tjednu koji je pred nama, najprije se igra županijski kup, pa potom prvenstva u svim ligama. Najinteresantnije bi moglo biti u Slavonskom Brodu, Oriovcu i Gornjoj Vrbi, ali isto tako i u Starom Slatiniku, gdje prvi dočekuje drugog.

Utorak, 28. rujna

Nogomet

Kup ŽNS Brodsko-posavskog, 3. kolo, 16,30 sati

St.Topolje: Omladinac - Mladost (Sibinj)

Srijeda, 29. rujna

Nogomet

Kup ŽNS Brodsko-posavskog, 3. kolo, 16,30 sati

Sl.Brod, stadion na Jelasu, 19,00: Amater - Svačić (St-Slatinik)

Sl.Šamac: Graničar - Omladinac (G.Vrba)

St.Perkovci: Perkovci - Slavonac (Bukovlje)

Vrpolje: Sloga - Zvonimir (D.Vrba)

Subota, 2. listopada

Nogomet

3. HNL-istok, 9. kolo, 16,00 sati

Sl.Brod, stadion uz Savu: Marsonia - Čepin

Oriovac: Oriolik - Slavija (Pleternica)

N.Gradiška: SLoga - Vuteks Sloga (Vukovar)

Našice: NAŠK - Slavonac (Bukovlje)

Županja: Graničar - Bedem (Ivankovo)

Jurjevac: Zrinski - Kutjevo

Vukovar: Vukovar'91 - Đakovo Croatia (Đakovo)

Darda: Darda - Slavonija (Požega)

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 7. kolo, 15,45 sati

Lipik: Lipik 1925 - Slobodnica

Jakšić: Jakšić - Papuk (Velika)

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 7. kolo, 16,00 sati

Podcrkavlje: Podcrkavlje - Graničar (Sl.Šamac)

Gundinci: Gundinci - Podvinje (Sl.Brod)

V.Kopanica: Posavina - Sloga (Jaruge)

1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 7. kolo, 16,00 sati

Tisovac: Croatia - Svjetlost (Lužani)

Vrbova: Omladinac - Šokadija (Šumeće)

Okučani: Psunj Sokol - Slaven (Ljupina)

2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 6. kolo, 16,00 sati

Svilaj: Sava - Mladost (Čajkovci)

2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 6. kolo, 18,30 sati

Sl.Brod, stadion Jelas: Amater - Mladost (D.Bebrina)

2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 6. kolo, 16,00 sati

G.Andrijevci: ASK - Posavac (Kaniža)

Nedjelja, 3. listopada

Nogomet

3. HNL-istok, 9. kolo, 16,00 sati

G.Vrba: Omladinac - Belišće 

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 7. kolo, 15,45 sati

St.Slatinik: Svačić - Požega

Sikirevci: SIkirevci - Dinamo (Vidovci)

Oprisavci: Zadrugar - Slavonac (N.Kapela)

D.Andrijevci: Tomislav - Hajduk (Pakrac)

Sibinj: Mladost - Budainka Kolonija (Sl.Brod) 

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 7. kolo, 16,00 sati

G.Bebrina: Slavonac - Perkovci (St.Perkovci)

Tomica: Tomica - Omladinac (St.Topolje)

Klakar: Graničar - Vinogorac (Sl.Brod)

D.Vrba: Zvonimir - Sloga (Vrpolje) 

1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 7. kolo, 16,00 sati

Bebrina: BONK - Mladost (Cernik)

Gunjavci: Slavonac - Slavonac (Brod.Stupnik)

St.P.Selo: Slavija - Posavac (Davor)

Rešetari: Budućnost - Batrina 

2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 6. kolo, 16,00 sati

Selna: Selna - Šokadija (Sredanci)

Kupina: Posavac - Raketa (Beravci)

Sapci: Sapci - Dubrava (Zadubravlje) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 6. kolo, 18,30 sati

Brod.Zdenci: Zdenac - Dilj (Klokočevik)

Vranovci: Bratstvo - Posavac (Ruščica)

Sl.Brod: Graničar BV - Slaven (Trnjani) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 6. kolo, 16,00 sati

Gromačnik: SLoga - Vatrogasac (Grižići)

Zbjeg: Gaj - Mladost (Jakačina Mala)

Stup.Kuti: Graničar - Slavonac (Sl.Kobaš) 

 2. ŽNL Brodsko-posavska, D, 6. kolo, 16,00 sati

 Bodovaljci: Slavonija - Mladost (Brđani)

Dragalić: Dragalić - Graničar (Laze)

G.Bogićevci: Sloboda - Graničar (Magić Mala)

Orubica: Soko 1970 - Mladost (Malino)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Porazi naših predstavnika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Porazi naših predstavnika

24.10.2021. | 7:59
SBplus.hr, Slavonski Brod : Derbi u Donjoj Vrbi završio bez pobjednika

1. ŽNL Brodsko-posavska

Derbi u Donjoj Vrbi završio bez pobjednika

18.10.2021. | 9:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić na korak do jesenskog naslova

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić na korak do jesenskog naslova

17.10.2021. | 22:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac skinuo skalp i Đakovčanima

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Omladinac skinuo skalp i Đakovčanima

17.10.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa, Oriolik i Sloga zabilježili pobjede

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsa, Oriolik i Sloga zabilježili pobjede

16.10.2021. | 20:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa dočekuje Kutjevo, a Oriolik Vuteks Slogu

Nogometni vikend

Marsa dočekuje Kutjevo, a Oriolik Vuteks Slogu

14.10.2021. | 16:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimiru derbi u Topolju

1. ŽNL Brodsko-posavska

Zvonimiru derbi u Topolju

11.10.2021. | 10:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić i Tomislav bježe konkurenciji

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić i Tomislav bježe konkurenciji

10.10.2021. | 23:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Omladinca i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Omladinca i Slavonca

9.10.2021. | 20:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Slavonac dočekuje Belišće, Marsa u Vukovaru

Nogometni vikend

Slavonac dočekuje Belišće, Marsa u Vukovaru

8.10.2021. | 16:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku sve po starom, na zapadu sve veća gužva

1. ŽNL Brodsko-posavska

Na istoku sve po starom, na zapadu sve veća gužva

4.10.2021. | 9:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačiću derbi kola, Tomislav i dalje nepobjediv

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačiću derbi kola, Tomislav i dalje nepobjediv

4.10.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Oriolika i Sloge, neodlučno Marse, poraz Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Oriolika i Sloge, neodlučno Marse, poraz Slavonca

2.10.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Vinogorcu derbi istoka

1. ŽNL Brodsko-posavska

Vinogorcu derbi istoka

27.9.2021. | 11:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić s pobjedom u Velikoj zadržao vrh

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić s pobjedom u Velikoj zadržao vrh

26.9.2021. | 20:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Prva gostujuća pobjeda Marse, Slavoncu županijski derbi

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Prva gostujuća pobjeda Marse, Slavoncu županijski derbi

26.9.2021. | 7:59
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik slavio u Zagrebu

Oriovčani među šesnaest najboljih u kupu

Oriolik slavio u Zagrebu

22.9.2021. | 19:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

Nogometni tjedan

Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

20.9.2021. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačiću derbi kola i vrh tablice

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačiću derbi kola i vrh tablice

19.9.2021. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :