Sport : Nogomet

Objavljeno: 26.3.2021. u 11:30
Prikaza: 513
|
Autor: IS/SBplus

Nogometni vikend

Marsa u Vukovaru, Oriolik u Gradišci

Slavonski Brod : Marsa u Vukovaru, Oriolik u GradišciMarsa u subotu gostuje u Vukovaru.(Foto: IS/SBplus)

U 20. kolu 3. HNL-istok, u Novoj Gradišci igra se županijski derbi. Slavonac u Bukovlju dočekuje Vuteks Slogu, a Marsonia gostuje u Vukovaru.

Subota, 27. ožujka

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Nova Gradiška, 15,30 sati: Sloga - Oriolik (Oriovac)

Bukovlje, 15,30 sati: Slavonac - Sloga Vuteks (Vukovar)

Vukovar, 15,30 sati: Vukovar '91 - Marsonia (Slav.Brod)

Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod - Požega

Jakšić, 15,30 sati: Jakšić - Lipik

Pakrac, 15,30 sati: Hajduk - Kaptol

Kuzmica, 18,00 sati: Kuzmica - Požega

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina istok

Gornja Bebrina, 15,30 sati: Slavonac - Podcrkavlje

Jaruge, 15,30: Sloga - Graničar (Slavonski Šamac)

Staro Topolje, 15,30 sati: Omladinac - Gardun (Garčin)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina zapad

Okučani, 15,30 sati: Psunj Sokol - Batrina

Gunjavci, 15,30 sati: Slavonac - Slaven (Ljubina)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina  B

Donja Bebrina, 15,30 sati: Mladost - Graničar (Brodski Varoš)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina C

Gornji Andrijevci, 15,30 sati: ASK - MVCroatia 1976 (Slavonski Brod)

Nedjelja, 28. ožujka

Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod - Požega

Gornja Vrba, 16,30 sati: Omladinac - Mladost (Sibinj)

Stari Slatinik, 16,30 sati: Svačić - Dinamo (Vidovci)

Oprisavci, 16,30 sati: Zadrugar - Tomislav (Donji Andrijevci)

Sikirevci, 16,30 sati: Sikirevci - Slavonac (Nova Kapela) 

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina istok

Stari Perkovci, 16,30 sati: Perkovci - Sloga (Vrpolje)

Tomica, 16,30 sati: Tomica - Zvonimir (Donja Vrba)

Klakar, 16,30 sati: Graničar - Podvinje

Velika Kopanica, 16,30 sati: Posavina - Budainka Kolonija (Slavonski Brod) 

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina zapad

 Cernik, 16,30 sati: Mladost - Budućnost (Rešetari)

Bebrina, 16,30 sati: BONK - Croatia (Tisovac)

Vrbova, 16,30 sati: Omladinac - Mladost (Brđani)

Slobodnica, 16,30 sati: Slobodnica - Posavac (Davor)

Brodski Stupnik, 16,30 sati: Slavonac - Graničar (Laze)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina  A

Kupina, 16,30 sati: Posavac - Sapci

Čajkovci, 16,30 sati: Mladost - Šokadija (Sredanci)

Divoševci, 16,30 sati: Mladost - Gundinci

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina  B

Selna, 16,30 sati: Selna - Posavac (Ruščica)

Zadubravlje, 16,30 sati: Dubrava - Slaven (Trnjani)

Klokočevik, 16,30 sati: Dilj - Vinogorac (Slavonski Brod)

Brodski Zdenci, 16,30 sati: Zdenac - Bratstvo (Vranovci) 

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina C

Stari Slatinik, 11,00 sati: Mladost (Jakačina Mala) - Šokadija (Šumeće)

Slavonski Kobaš, 16,30 sati: Slavonac - Graničar (Stupnički Kuti)

Zbjeg, 16,30 sati: Gaj - Vatrogasac (Grižići)

Banovci, 16,30 sati: Mladost 1977 - Sloga (Gromačnik)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, skupina  D

Staro Petrovo Selo, 16,30 sati: Slavija - Soko 1970 (Orubica)

Gornji Bogićevci, 16,30 sati: Sloboda Svjetlost (Lužani)

Malino, 16,30 sati: Mladost - Trenk (Seoce)

Magić Mala, 16,30 sati: Graničar - Slavonija (Bodovaljci)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac i teoretski prvak i novi trećeligaš

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac i teoretski prvak i novi trećeligaš

10.5.2021. | 11:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Novi poraz od Šibenika

Kvalifikacije za 1. HMNL

Novi poraz od Šibenika

10.5.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa se porazom u Županji udaljila od obrane naslova

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsa se porazom u Županji udaljila od obrane naslova

9.5.2021. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Slavonca, porazi Oriolika i Sloge, Marsa u nedjelju

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Slavonca, porazi Oriolika i Sloge, Marsa u nedjelju

9.5.2021. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa preko Bukovlja do finala u Oriovcu

Županijski kup

Marsa preko Bukovlja do finala u Oriovcu

6.5.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka Kolonija i Slobodnica sve bliže majstorici

1. ŽNL Brodsko-posavska

Budainka Kolonija i Slobodnica sve bliže majstorici

4.5.2021. | 7:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Jakšić i Mladost bježe iz opasne zone

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Jakšić i Mladost bježe iz opasne zone

3.5.2021. | 8:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda nad Puljanima za vrh tablice

Kvalifikacije za 1. HMNL

Pobjeda nad Puljanima za vrh tablice

3.5.2021. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Slavonca  Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Slavonca Sloge

2.5.2021. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Slavonca

28.4.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka, Kolonija i Slobodnica i dalje lideri

Prva ŽNL Brodsko-posavska

Budainka, Kolonija i Slobodnica i dalje lideri

26.4.2021. | 16:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Važna pobjeda u Zagrebu

Kvalifikacije za 1. HMNL

Važna pobjeda u Zagrebu

26.4.2021. | 11:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Devetka Svačića u Starom Slatiniku

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Devetka Svačića u Starom Slatiniku

26.4.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Slavonca u županijskom derbiju

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Slavonca u županijskom derbiju

26.4.2021. | 8:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poraz Marse u Belišću

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Poraz Marse u Belišću

25.4.2021. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik osigurao finale županijskog kupa

Polufinale kupa ŽNS

Oriolik osigurao finale županijskog kupa

21.4.2021. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainci derbi, Slobodnica prošla Laze

1. ŽNL Brodsko-posavska

Budainci derbi, Slobodnica prošla Laze

19.4.2021. | 10:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Šibenčani se vratili iz debelog minusa i pobijedili

Kvalifikacije za 1. HMNL

Šibenčani se vratili iz debelog minusa i pobijedili

19.4.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Domaćinima samo mrvice

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Domaćinima samo mrvice

18.4.2021. | 21:35
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :