Marsonia u srijedu sa Slavoncem u Bukovlju igra polufinale županijskog kupa, a u nedjelju u Županji u prvenstvu 3. HNL-istok.
Srijeda, 5. svibnja
Nogomet
Polufinale kupa ŽNS Brodsko-posavskog
Bukovlje, 17,00 sati: Slavonac – Marsonia (Slav.Brod)
Subota, 8. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 27. kolo, 17,30 sati
Bukovlje: Slavonac – Zrinski (Jurjevac)
Oriovac: Oriolik – Čepin
N.Gradiška: Sloga – Vihor (Jelisavac)
Požega: Slavonija – Kutjevo
Valpovo: Valpovka – Vukovar '91 (Vukovar)
Đakovo: Croatia Đakovo – Bedem (Ivankovo)
Našice: NAŠK – Belišće
Vukovar: Vuteks Sloga – Slavija (Pleternica)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 21. kolo, 17,30 sati
Lipik: Lipik 1925 – Slavonac (N.Kapela)
Jakšić: Jakšić – Hajduk (Pakrac)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 21. kolo, 17,30 sati
Vrpolje: Sloga – Podvinje (Slav.Brod)
G.Bebrina: Slavonac – Budainka Kolonija (Slav.Brod)
Jaruge: Sloga – Omladinac (St.Topolje)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 21. kolo, 17,30 sati
Brđani: Mladost – Batrina
Tisovac: Croatia – Slaven (Ljupina)
Cernik: Mladost – Graničar (Laze)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 19. kolo, 17,30 sati
Zadubravlje: Dubrava – Dilj (Klokočevik)
Slav.Brod, 20,00: Amater – Mladost (D.Bebrina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 19. kolo, 17,30 sati
Slav.Brod: MV Croatia 1976 – Sloga (Gromačnik)
Nedjelja, 9. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 27. kolo, 17,30 sati
Županja: Graničar – Marsonia (Slav.Brod)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 21. kolo, 17,30 sati
D.Andrijevci: Tomislav – Mladost (Sibinj)
Vidovci: Dinamo – Kaptol
G.Vrba: Omladinac – Požega
St.Slatinik: Svačić – Kuzmica
Oprisavci: Zadrugar - Sikirevci
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 21. kolo, 17,30 sati
Slav.Šamac: Graničar – Podcrkavlje
D.Vrba: Zvonimir – Gardun (Garčin)
St.Perkovci: Perkovci – Posavina (V.Kopanica)
Tomica: Tomica – Graničar (Klakar)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 21. kolo, 17,30 sati
Davor: Posavac – Budućnost (Rešetari)
Bebrina: BONK – Slavonac (Brod.Stupnik)
Vrbova: Omladinac – Slavonac (Gunjavci Drežnik)
G.Bogićevci: Sloboda – Psunj Sokol (Okučani)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - A, 17. kolo, 17,30 sati
Svilaj: Sava – Gundinci
Sapci: Sapci – Mladost (Divoševci)
Čajkovci: Mladost – Raketa (Beravci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 19. kolo, 17,30 sati
Trnjani: Slaven – Bratstvo (Vranovci)
Selna: Selna – Graničar BV (Slav.Brod)
Ruščica: Posavac – Zdenac (Brod.Zdenci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 19. kolo, 17,30 sati
St.Slatinik, 11,00: Mladost (Jakačina Mala) – Slavonac (Slav.Kobaš)
Šumeće: Šokadija – Vatrogasac (Grižići)
Kaniža: Posavac – Mladost 1977 (Banovci)
G.Andrijevci: ASK – Gaj (Zbjeg)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - D, 17. kolo, 17,30 sati
Lužani: Svjetlost – Slavonija (Bodovaljci)
Orubica: SOko 1970 – Graničar (Magić Mala)
Dragalić: Dragalić – Mladost (Malino)
St.P.Selo: Slavija – Sloboda (G.Bogićevci)
Mali nogomet
Kvalifikacije za 1. HMNL, 4. kolo
Šibenik: Šibenik - Brod 035 (Slav.Brod)