|
Autor: IS/SBplus

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsa, Oriolik i Sloga zabilježili pobjede

Slavonski Brod : Marsa, Oriolik i Sloga zabilježili pobjedeMarsonia je u dramatičnoj utakmici uspjela pobijediti Kutjevo.(Foto: IS/SBplus)

U 11. kolu 3. HNL-istok, Marsonia, Oriolik i Sloga su ostvarili nove vrijedne pobjede, a Slavonac je doživio novi gostujui poraz.

SLAVONSKI BROD -  Jedanaesto kolo 3. Hrvatske nogometne lige-istok bilo je uspješno za Marsoniju, Oriolik i Slogu, momčadi koje su ostvarile vrijedne domaće pobjede. Slavonac je pak na gostovanju doživio novi poraz.

Izuzetno zanimljivo i dramatično bilo je na stadionu uz Savu, gdje je Marsonia ugostila Kutjevo. Gosti su se predstavili u odličnom izdanju, dva puta su vodili, ali Brođani su na kraju uspjeli preokrenuti rezultat i na kraju ostvariti pobjedu (3:2).

Nakon što Jašarević u 2. minuti nije iskoristio veliki poklon vratara Kutjeva Gugeca, gosti su u 10. minuti poveli preko JakeševićaSivrić je u 27. iz jedanaesterca poravnao omjer, ali bolju igru Kutjevčani oplemenjuju novim golom, za njihovo novo vodstvo. strijelac je bio Kuzminski u 65. minuti. Trener Marse Bušić, u završnici u igru uvodi Mišića i Maksimovića, koji u posljednjih pet minuta donose preokret i pobjedu. Na 2:2 je poravnao Mišić u 85., a pobjedu je osigurao Maksimović u 89. minuti.

Oriolik je u Oriovcu ostvario vrijednu pobjedu nad Vuteks Slogom (4:2), popravio bodovno stanje i primakao se gornjem dijelu tablice. Đerek (11.), Batalo (13.) i Stahović (40.) do odmora su riješili pitanje pobjednika. Doduše Bingulac (52.) i Popin (54.) su Vukovarcima vratili tračak nade, ali nogometaši Oriolika su uspjeli do kraja iskontrolirati rezultat i u drugoj minuti sučeve nadoknade golom Galovića potvrditi svoju pobjedu.

Sloga je u Novoj Gradišci u utakmici s Bedemom, slično kao i Marsonia, napravila preokret i na kraju zabilježila vrijednu pobjedu (2:1). Gosti iz Ivankova poveli su u 8. minuti golom Koledića, a onda je u drugom dijelu T.Marjanović s dva gola (46. i 67.), Slogi donio nova tri boda.

Slavonac je na gostovanju u Županji doživio težak poraz od Graničara (0:6). Strijelci za Županjce bili su Cerovski (24.), Džoić (39. i 57.), Lešić (67.-11m), Lotar (75.) i Pejčić (90.+2).

Omladinac s Đakovom Croatiom igra sutra (u nedjelju) u Gornjoj Vrbi s početkom u 15,30 sati.

U prilogu tablica.

Tablica 3. HNL-istok

PDF Dokument(.pdf)

351 kb

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Za kraj pobjeda Marse u Županji

Za kraj pobjeda Marse u Županji

4.12.2021. | 17:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : 'Tko to može pratiti, bit će u Marsi, a tko ne - mora otići'

U Županji imperativ pobjede

'Tko to može pratiti, bit će u Marsi, a tko ne - mora otići'

3.12.2021. | 11:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac se od polusezone oprostio uvjerljivom pobjedom

17.11.2021. | 11:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimir doživio domaći poraz i izgubio jesenski naslov

7.11.2021. | 19:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić kolo prije kraja osigurao naslov jesenskog prvaka

Svačić kolo prije kraja osigurao naslov jesenskog prvaka

7.11.2021. | 19:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac u Vukovaru dvaput vodio pa na kraju osvojio bod