Subota, 3. travnja
Nogomet
3. HNL-istok, 21. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Vihor (Jelisavac)
Oriovac: Oriolik - Valpovka (Valpovo)
Nova Gradiška: Sloga - Zrinski (Jurjevac)
Našice: NAŠK - Slavonac (Bukovlje)
MŽNL Slavonski Brod-Požega, 16. kolo, 16,30 sati
Lipik: Lipik 1925 - Svačić (Stari Slatinik)
Kaptol: Kaptol - SIkirevci
Nova Kapela, 19,00 sati: Slavonac - Zadrugar (Oprisavci)
Donji Andrijevci: Tomislav - Jakšić
Sibinj: Mladost - Kuzmica
Vidovci: Dinamo - Omladinac (Gornja Vrba)
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 16. kolo, 16,30 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Posavina (Velika Kopanica)
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Graničar (Klakar)
Garčin, 19,00 sati: Gardun - Sloga (Jaruge)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 16. kolo, 16,30 sati
Rešetari: Budućnost - Slavonac (Brodski Stupnik)
Brđani: Mladost - BONK (Bebrina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 14. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod: Graničar BV - Zdenac (Brodski Zdenci)
Selna: Selna - Amater (Slavonski Brod)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 14. kolo, 16,30 sati
Šumeće: Šokadija - ASK (Gornji Andrijevci)
Nedjelja, 4. travnja
Nogomet
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 16. kolo, 16,30 sati
Slavonski Šamac: Graničar - Tomica
Donja Vrba: Zvonimir - Perkovci (Stari Perkovci)
Vrpolje: Sloga - Slavonac (Gornja Bebrina)
Slavonski Brod: Podvinje - Omladinac (Staro Topolje)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 16. kolo, 16,30 sati
Laze: Graničar - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Ljupina: Slaven - Psunj Sokol (Okučani)
Batrina: Batrina - Slobodnica
Davor: Posavac - Omladinac (Vrbova)
Tisovac: Croatia - Mladost (Cernik)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 12. kolo, 16,30 sati
Čajkovci: Mladost - Gundinci
Sredanci: Šokadija - Mladost (Bicko Selo)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 14. kolo, 16,30 sati
Vranovci: Bratstvo - Dilj (Klokočevik)
Slavonski Brod: Vinogorac - Dubrava (Zadubravlje)
Trnjani: Slaven - Posavac (Ruščica)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 14. kolo, 16,30 sati
Gromačnik: Sloga - Gaj (Zbjeg)
Grižići: Vatrogasac - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Stupnički Kuti: Graničar - Mladost (Jakačina Mala)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina D, 12. kolo, 16,30 sati
Bodovaljci: Slavonija - Mladost (Malino)
Seoce: Trenk - Sloboda (Gornji Bogićevci)
Lužani: Svjetlost - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Orubica: Soko 1970 - Dragalić
Ponedjeljak, 5. travnja
Nogomet
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 12. kolo, 16,30 sati
Sapci: Sapci - Raketa (Beravci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -