Trećeligaši ovog tjedna odrađuju dva prvenstvena kola. Marsonia najprije kod kuće dočekuju Vuteks Slogu, a potom gostuje u Našicama. Brod 035 nastavlja svoju borbu za povratak u Prvu ligu. U petom kolu u nedjelju dočekuju Uspinjaču Gimku.
Srijeda, 12. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 28. kolo, 17,30 sati
Slav.Brod: Marsonia - Vuteks Sloga (Vukovar)
Jurjevac: Zrinski - Graničar (Županja)
Pleternica: Slavija - NAŠK (Našice)
Belišće: Belišće - Croatia Đakovo (Đakovo)
Ivankovo: Bedem - Oriolik (Oriovac)
Čepin: Čepin - Sloga (N.Gradiška)
Jelisavac: Vihor - Valpovka (Valpovo)
Vukovar: Vukovar'91 - Slavonija (Požega)
Kutjevo: Kutjevo - Slavonac (Bukovlje)
Subota, 15. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 29. kolo, 17,30 sati
Bukovlje: Slavonac – Vukovar'91 (Vukovar)
Oriovac: Oriolik – Belišće
N.Gradiška: Sloga – Bedem (Ivankovo)
Požega: Slavonija – Vihor (Jelisavac)
Valpovo: Valpovka – Čepin
Đakovo: Croatia Đakovo – Slavija (Pleternica)
Našice: NAŠK – Marsonia (Slav.Brod)
Vukovar: Vuteks Sloga – Graničar (Županja)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 22. kolo, 17,30 sati
Pakrac: Hajduk - Svačić (St.Slatinik)
Požega: Požega - Dinamo (Vidovci)
Kuzmica: Kuzmica - Omladinac (G.Vrba)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 22. kolo, 17,30 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Sloga (Jaruge)
Slav.Brod: Budainka Kolonija - Sloga (Vrpolje)
Garčin, 20 sati: Gardun - Graničar (Slav.Šamac)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 22. kolo, 17,30 sati
G.Bogićevci: Psunj Sokol (Okučani) - Omladinac (Vrbova)
Brod.Stupnik: Slavonac - Mladost (Cernik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 20. kolo, 17,30 sati
Brod.Zdenci: Zdenac - Amater (Slav.Brod)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 20. kolo, 17,30 sati
Banovci: Mladost 1977 - MV Croatia 1976 (Slav.Brod)
Nedjelja, 16. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 29. kolo, 17,30 sati
Kutjevo: Kutjevo - Zrinski (Jurjevac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 22. kolo, 17,30 sati
Sibinj: Mladost - Zadrugar (Oprisavci)
Sikirevci: SIkirevci - Jakšić
Kaptol: Kaptol - Lipik 1925 (Lipik)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 22. kolo, 17,30 sati
St.Topolje: Omladinac - Tomica
Klakar: Graničar - Perkovci (St.Perkovci)
V.Kopanica: Posavina - Slavonac (G.Bebrina)
Slav.Brod: Podvinje - Zvonimir (D.Vrba)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 22. kolo, 17,30 sati
Rešetari: Budućnost - Slobodnica
Gunjavci: Slavonac - BONK (Bebrina)
Laze: Graničar - Croatia (Tisovac)
Ljupina: Slaven - Mladost (Brđani)
Batrina: Batrina - Posavac (Davor)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - A, 18. kolo, 17,30 sati
Čajkovci: Mladost - Sapci
Divoševci: Mladost - Sava (Svilaj)
Gundinci: Gundinci - Šokadija (Sredanci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 20. kolo, 17,30 sati
Klokočevik: Dilj - Posavac (Ruščica)
D.Bebrina: Mladost - Selna
Slav.Brod: Graničar BV - Slaven (Trnjani)
Vranovci: Bratstvo - Vinogorac (Slav.Brod)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 20. kolo, 17,30 sati
Slav.Kobaš: Slavonac - ASK (G.Andrijevci)
Zbjeg: Gaj - Posavac (Kaniža)
Gromačnik: Sloga - Šokadija (Šumeće)
Grižići: Vatrogasac - Graničar (Stup.Kuti)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - D, 18. kolo, 17,30 sati
G.Bogićevci: Sloboda - Dragalić
Malino: Mladost - Soko 1970 (Orubica)
Magić Mala: Graničar - Svjetlost (Lužani)
Bodovaljci: Slavonija - Trenk (Seoce)
Mali nogomet
Kvalifikacije za 1. HMNL, 5. kolo
Slav.Brod, sportska dvorana Brod: Brod 035 - Uspinjača Gimka (Zagreb)