Sport : Nogomet

Objavljeno: 14.10.2021. u 16:00
Prikaza: 392
|
Autor: IS/SBplus

Nogometni vikend

Marsa dočekuje Kutjevo, a Oriolik Vuteks Slogu

Slavonski Brod : Marsa dočekuje Kutjevo, a Oriolik Vuteks SloguMarsa u subotu uza Savu ugošćuje Kutjevo.(Foto: IS/SBplus)

U subotu Marsonia dočekuje Kutjevo, Oriolik Slogu Vuteks, a Sloga Bedem, dok u nedjelju Omladinac u Gornjoj Vrbi dočekuje Đakovo Croatiu.

Subota, 16. listopada

Nogomet

3. HNL-istok, 11. kolo, 15,30 sati

Sl.Brod: Marsonia - Kutjevo

Oriovac: Oriolik - Vuteks Sloga (Vukovar)

N.Gradiška: Sloga - Bedem (Ivankovo)

Županja: Graničar - Slavonac (Bukovlje)

Vukovar: Vukovar'91 - Čepin

Darda: Darda - Slavija (Pleternica)

Belišće: Belišće - Slavonija (Požega)

Jurjevac: Zrinski - NAŠK (Našice)

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 9. kolo, 15,15 sati

Sl.Brod: Budainka Kolonija - Hajduk (Pakrac)

Lipik: Lipik 1925 - Dinamo (Vidovci)

Jakšić: Jakšić - Slavonac (N.Kapela)

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 9. kolo, 15,30 sati

Sl.Šamac: Graničar - Perkovci (St.Perkovci)

D.Vrba: Zvonimir - Vinogorac (Sl.Brod)

G.Bebrina: Slavonac - Sloga (Vrpolje)

1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 9. kolo, 15,30 sati

Bebrina: BONK - Batrina

Lužani: Svjetlost - Slavonac (Brod.Stupnik)

Okučani: Psunj Sokol - Omladinac (Vrbova)

2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 8. kolo, 15,30 sati

Sapci: Sapci - Šokadija (Sredanci)

2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 8. kolo, 15,30 sati

Sl.Brod, stadion Jelas, 18,00: Amater Slaven (Trnjani)

2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 8. kolo, 15,30 sati

G.Andrijevci: ASK - Mladost  1977 (Banovci)

Nedjelja, 17. listopada

Nogomet

3. HNL-istok, 11. kolo, 15,30 sati

G.Vrba: Omladinac - Đakovo Croatia (Đakovo)

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 9. kolo, 15,15 sati

St.Slatinik: Svačić - Slobodnica

Sibinj: Mladost - Papuk (Velika)

Oprisavci: Zadrugar - Sikirevci

D.Andrijevci: Tomislav - Požega 

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 9. kolo, 15,30 sati

 Podcrkavlje: Podcrkavlje - Podvinje (Sl.Brod)

Tomica: Tomica - Posavina (V.Kopanica)

Gundinci: Gundinci Omladinac (St.Topolje)

Klakar: Graničar - Sloga (Jaruge)

1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 9. kolo, 15,30 sati

St.P.Selo: Slavija - Slaven (Ljupina)

Gunjavci: Slavonac - Mladost (Cernik)

Tisovac: Croatia - Posavac (Davor)

Rešetari: Budućnost - Šokadija (Šumeće) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 8. kolo, 15,30 sati

Zadubravlje: Dubrava - Mladost (Čajkovci)

Selna: Selna - Mladost (Divoševci)

Svilaj: Sava - Raketa (Beravci) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 8. kolo, 15,30 sati

Ruščica, 18,00: Posavac - Mladost (D.Bebrina)

Brod.Zdenci: Zdenac - MV Croatia 1976 (Sl.Brod)

Vranovci: Bratstvo - Dilj (Klokočevik) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 8. kolo, 15,30 sati

Gromačnik: SLoga - Posavac (Kaniža)

Grižići: Vatrogasac - Mladost (Jakačina Mala)

Zbjeg: Gaj - Slavonac (Sl.Kobaš)

2. ŽNL Brodsko-posavska, D, 8. kolo, 15,30 sati

Orubica: Soko 1970 - Trenk (Seoce)

Laze: Graničar - Graničar (Magić Mala)

Dragalić: Dragalić - Mladost (Malino)

G.Bogićevci: Sloboda - Mladost (Brđani)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa, Oriolik i Sloga zabilježili pobjede

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsa, Oriolik i Sloga zabilježili pobjede

16.10.2021. | 20:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimiru derbi u Topolju

1. ŽNL Brodsko-posavska

Zvonimiru derbi u Topolju

11.10.2021. | 10:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić i Tomislav bježe konkurenciji

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić i Tomislav bježe konkurenciji

10.10.2021. | 23:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Omladinca i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Omladinca i Slavonca

9.10.2021. | 20:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Slavonac dočekuje Belišće, Marsa u Vukovaru

Nogometni vikend

Slavonac dočekuje Belišće, Marsa u Vukovaru

8.10.2021. | 16:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku sve po starom, na zapadu sve veća gužva

1. ŽNL Brodsko-posavska

Na istoku sve po starom, na zapadu sve veća gužva

4.10.2021. | 9:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačiću derbi kola, Tomislav i dalje nepobjediv

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačiću derbi kola, Tomislav i dalje nepobjediv

4.10.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Oriolika i Sloge, neodlučno Marse, poraz Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Oriolika i Sloge, neodlučno Marse, poraz Slavonca

2.10.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Vinogorcu derbi istoka

1. ŽNL Brodsko-posavska

Vinogorcu derbi istoka

27.9.2021. | 11:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić s pobjedom u Velikoj zadržao vrh

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić s pobjedom u Velikoj zadržao vrh

26.9.2021. | 20:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Prva gostujuća pobjeda Marse, Slavoncu županijski derbi

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Prva gostujuća pobjeda Marse, Slavoncu županijski derbi

26.9.2021. | 7:59
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik slavio u Zagrebu

Oriovčani među šesnaest najboljih u kupu

Oriolik slavio u Zagrebu

22.9.2021. | 19:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

Nogometni tjedan

Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

20.9.2021. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačiću derbi kola i vrh tablice

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačiću derbi kola i vrh tablice

19.9.2021. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku Zvonimir maksimalan, a na zapadu gužva na vrhu

1. ŽNL Brodsko-posavska

Na istoku Zvonimir maksimalan, a na zapadu gužva na vrhu

19.9.2021. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Omladinca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Omladinca

18.9.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac Vukovarce skinuo s vrha ljestvice

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Omladinac Vukovarce skinuo s vrha ljestvice

16.9.2021. | 9:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tjedni nogometni raspored

Trećeligaši u pojačanom ritmu

Tjedni nogometni raspored

14.9.2021. | 13:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Hajduk drži vrh

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Hajduk drži vrh

13.9.2021. | 7:35
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :