Sport : Nogomet

Objavljeno: 14.9.2020. u 11:20
Prikaza: 1940
|
Autor: IS/SBplus

2. ŽNL Brodsko-posavska

Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost vode u drugim ligama

Slavonski Brod : Gundinci, Posavac, Šokadija i Svjetlost vode u drugim ligamaNogometaši Šokadije nakon osvojenog boda u Gornjim Andrijevcima.(Foto: Facebook)

Iz trećeg kola u drugim županijskim nogometnim ligama izdvojimo devetku Gundinčana, kojom su na domaćem travnjaku potopili Mladost iz Čajkovaca.

SLAVONSKI BROD – Nakon tri odigrana kola u drugim ŽNL na tablici vode: Gundinci (A), Posavac Ruščica (B), Šokadija Šumeće (C) i Svjetlost Lužani (D).

2. ŽNL, skupina A

Rezultati 3. kola:

MLADOST Bicko Selo - ŠOKADIJA Sredanci 0:0

MLADOST Divoševci - OMLADINAC Novi Grad, odgođeno

GUNDINCI Gundinci - MLADOST Čajkovci 9:1

POSAVAC Kupina - SAVA Svilaj 1:5

RAKETA Beravci - SAPCI Sapci 4:0

Pozicija

Klub

Neg. bodovi

Utakmica

Pobjede

Nerješeno

Porazi

Gol razlika

Bodovi

1

GUNDINCI Gundinci

3

3

0

0

27:3

9

2

SAVA Svilaj

3

3

0

0

14:2

9

3

RAKETA Beravci

3

3

0

0

11:1

9

4

ŠOKADIJA Sredanci

3

2

1

0

7:4

7

5

POSAVAC Kupina

3

1

0

2

4:8

3

6

MLADOST BS Bicko Selo

3

0

2

1

1:5

2

7

SAPCI Sapci

3

0

1

2

2:7

1

8

MLADOST D Divoševci

2

0

0

2

5:11

0

9

MLADOST Č Čajkovci

3

0

0

3

3:17

0

10

OMLADINAC Novi Grad

2

0

0

2

0:16

0

2. ŽNL, skupina B

Rezultati 3. kola:

POSAVAC Ruščica - SLAVEN Trnjani 5:0

AMATER Sl. Brod - SELNA Selna 8:0

ZDENAC Br. Zdenci - GRANIČAR Brodski Varoš 4:4

DILJ Klokočevik - BRATSTVO Vranovci 1:3

DUBRAVA Zadubravlje - VINOGORAC Slavonski Brod 0:3

Pozicija

Klub

Neg. bodovi

Utakmica

Pobjede

Nerješeno

Porazi

Gol razlika

Bodovi

1

POSAVAC Ruščica

3

3

0

0

16:1

9

2

VINOGORAC Slavonski Brod

3

3

0

0

14:1

9

3

DUBRAVA Zadubravlje

3

2

0

1

10:5

6

4

GRANIČAR Brodski Varoš

2

1

1

0

8:5

4

5

ZDENAC Br. Zdenci

3

1

1

1

9:11

4

6

AMATER Sl. Brod

2

1

0

1

8:2

3

7

BRATSTVO Vranovci

3

1

0

2

9:9

3

8

MLADOST DB Donja Bebrina

2

1

0

1

5:7

3

9

DILJ Klokočevik

3

1

0

2

6:10

3

10

SLAVEN Trnjani

3

0

0

3

1:12

0

11

SELNA Selna

3

0

0

3

2:25

0

2. ŽNL, skupina C

Rezultati 3. kola:

GAJ Zbjeg - SLOGA Gromačnik 4:1

SLAVONAC Slavonski Kobaš - VATROGASAC Grižići 5:2

MLADOST Jakačina Mala - GRANIČAR St. Kuti 1:1

ASK Gornji Andrijevci - ŠOKADIJA Šumeće 1:1

POSAVAC Kaniža - MV-CROATIA 1976 Sl. Brod 3:2

Pozicija

Klub

Neg. bodovi

Utakmica

Pobjede

Nerješeno

Porazi

Gol razlika

Bodovi

1

ŠOKADIJA Šumeće

3

2

1

0

6:2

7

2

ASK Gornji Andrijevci

3

2

1

0

5:2

7

3

GRANIČAR St. Kuti

3

2

1

0

5:3

7

4

MLADOST 1977 Banovci

2

2

0

0

9:1

6

5

MLADOST JM Jakačina Mala

3

1

1

1

10:4

4

6

GAJ Zbjeg

3

1

0

2

6:6

3

7

SLAVONAC Slavonski Kobaš

3

1

0

2

6:6

3

8

POSAVAC Kaniža

2

1

0

1

3:4

3

9

VATROGASAC Grižići

3

1

0

2

5:10

3

10

SLOGA Gromačnik

2

0

0

2

2:9

0

11

MV-CROATIA 1976 Sl. Brod

3

0

0

3

3:13

0

2. ŽNL, skupina D

Rezultati 3. kola:

MLADOST Malino - SLAVONIJA Bodovaljci 3:1

SLOBODA G. Bogićevci - TRENK Seoce 4:1

SLAVIJA S. P. Selo - SVJETLOST Lužani 2:2

DRAGALIĆ Dragalić - SOKO 1970 Orubica 2:6

Pozicija

Klub

Neg. bodovi

Utakmica

Pobjede

Nerješeno

Porazi

Gol razlika

Bodovi

1

SVJETLOST Lužani

3

2

1

0

9:5

7

2

SLOBODA G. Bogićevci

3

2

0

1

9:6

6

3

SLAVIJA S. P. Selo

3

1

2

0

17:5

5

4

SOKO 1970 Orubica

3

1

1

1

9:7

4

5

SLAVONIJA Bodovaljci

2

1

0

1

6:5

3

6

MLADOST Malino

3

1

0

2

4:5

3

7

GRANIČAR Magić Mala

2

1

0

1

6:8

3

8

TRENK Seoce

3

1

0

2

5:8

3

9

DRAGALIĆ Dragalić

2

0

0

2

3:19

0

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Desetka u Sibinju

Kup ŽNS Brodsko-posavskog

Desetka u Sibinju

18.9.2020. | 9:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, neodlučno Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, neodlučno Sloge

17.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku vodi Graničar, a na zapadu Budućnost

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Na istoku vodi Graničar, a na zapadu Budućnost

14.9.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Šestice Omladinca i Slavonca

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Šestice Omladinca i Slavonca

13.9.2020. | 21:01
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse u Ivankovu

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse u Ivankovu

13.9.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Slavonac i Oriolik podijelili bodove, a Sloga izgubila

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Slavonac i Oriolik podijelili bodove, a Sloga izgubila

12.9.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, poraz Slavonca, Oriolik i Sloga igrali kup

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, poraz Slavonca, Oriolik i Sloga igrali kup

10.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica Vinogorca

ŽNL

Sedmica Vinogorca

7.9.2020. | 10:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimir i Slobodnica vode na istoku i zapadu

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Zvonimir i Slobodnica vode na istoku i zapadu

6.9.2020. | 20:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac melje sve pred sobom

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac melje sve pred sobom

6.9.2020. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, remi Marse i poraz Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, remi Marse i poraz Slavonca

5.9.2020. | 20:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Nakon samoizolacije ponovo na okupu

Nogometni klub Marsonia

Nakon samoizolacije ponovo na okupu

3.9.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Od sada u četiri skupine, trećih liga više nema

2. ŽNL Brodsko-posavska

Od sada u četiri skupine, trećih liga više nema

1.9.2020. | 8:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladincu derbi kola u Sibinju i vrh tablice

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladincu derbi kola u Sibinju i vrh tablice

31.8.2020. | 9:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka Kolonija i Slobodnica na vrhu istoka i zapada

1. ŽNL Brodsko-posavska

Budainka Kolonija i Slobodnica na vrhu istoka i zapada

31.8.2020. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Slavonca i Oriolika, Marsa još na čekanju

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Slavonca i Oriolika, Marsa još na čekanju

30.8.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod :  Orioliku tri, a Slavoncu i Slogi po jedan bod

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Orioliku tri, a Slavoncu i Slogi po jedan bod

26.8.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Od ove sezone dvije skupine - istočna i zapadna

1. ŽNL Brodsko-posavska

Od ove sezone dvije skupine - istočna i zapadna

24.8.2020. | 12:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladincu derbi u Starom Slatiniku

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladincu derbi u Starom Slatiniku

23.8.2020. | 23:15
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :