Sport : Nogomet

Objavljeno: 22.12.2011. u 23:00
Prikaza: 2173
|
Autor: Ivan Salantić

Božićni MNT u Rehlickom

Slijedi završnica

Sibinj : Slijedi završnica Detalj iz utakmice Argus (crveni) - Skela mont KLS Granit (plavi) (Foto: Ivan Salantić)

Sutra (u petak) u Sportskom centru Rehlicki odigravaju se završne utakmice na Božićnom malonogometnom turniru

SLOBODNICA – Danas se u Sportskom centru Rehlicki, odigravanjem polufinala seniora, utakmicama za 3. mjesto i finalima u kategoriji veterana i seniora, završava Božićni malonogometni turnir. Ovaj turnir ostat će upamćen po odličnoj organizaciji, nastupu velikog broja ekipa i bogatom nagradnom fondu. Pobjednicima u seniorskom dijelu turnira pripasti će čak 40.000 kuna.

Posebna zanimljivost ovog turnira je happy hour (sretni sat) za sve pivopije. Naime svi gledatelji koji u dvoranu uđu od 18,00 do 19,00 sati uz ulaznicu dobivaju i besplatno pivo.

Raspored završnog dana (petak, 23. prosinca):

16,30 – Prva polufinalna utakmica seniora

17,05 – Druga polufinalna utakmica seniora

17,50 -  Utakmica za 3. mjesto veterana

18,45 -  Utakmica za 3. mjesto seniora

19,20 – Finale veterana

20,10 – Revijalna utakmica

21,00 – Finale seniora

Dosadašnji rezultati:

POREDAK PO GRUPAMA

SENIORI

GRUPA A

  1. 1. SKELA MONT-KLS GRANIT                         3             9             3             0             0             11:4
  2. 2. CB MOJSTER                                             3             3             1             0             2             6:7
  3. 3. CB ADIDAS – COPY DINO                           3             3             1             0             2             3:5
  4. 4. CB BAYER ROĐO-AUTO RETTUNG             3             3             1             0             2             4:8

GRUPA B

  1. 1. ARGUS                                                        3             7             2             1             0             4:2
  2. 2. MNK KOLONIJA                                            3             6             2             0             1             6:4
  3. 3. MARKOVIĆ TRANSPORT 2                           3             3             1             0             2             4:5
  4. 4. RADIO SLAVONIJA                                       3             1             0             1             2             1:4

GRUPA  C

  1. 1. MNK BUBAMARA OŽUJSKO                         3             7             2             1             0             15:3
  2. 2. CB DISCO VIVA                                            3             7             2             1             0             9:3
  3. 3. SUGRA                                                         3             3             1            0             2             4:11
  4. 4. MAROSNIA                                                   3             0             0             0             3             13:2

GRUPA D

  1. 1. MARKOVIĆ TRANSPORT  1                           3             6             2             0             1             10:4
  2. 2. CB Nina – SAN MARCO                                 3             6             2             0             1             5:2
  3. 3. MAKSIMOVIĆ D.O.O                                      3             6             2             0             1             11:8
  4. 4. Cb ELITE                                                       3             0             0             0             3             1:13

GRUPA E

  1. 1. SECURITY BORBAŠ                                      3             9             3             0             0             17:2
  2. 2. CB TONČO STRIZIVOJNA                               3             6             2             0             1             5:7
  3. 3. KUTI                                                              3             3             1             0             2             13:7
  4. 4. SIGMAT                                                         3             0             0             0             3             22:4

GRUPA F                                                              

  1. 1. METALPROIZVOD                                           3             6             2             1             0             10:1
  2. 2. CB STARS                                                      3             5             1             1             1             9:5
  3. 3. PILENKO                                                         3             4             1             2             0             7:7
  4. 4. BI MONT                                                          3             0             0             0             3             14:1

GRUPA G

  1. 1. KONOBA TOMIĆ                                              3             9             3             0             0             9:0
  2. 2. RESTORAN ZRINSKI                                        3             6             2             0             1             8:1
  3. 3. MUSTANG VINKOVCI                                       3             3             1             0             2             7:8
  4. 4. FOCUS BROD                                                  3             0             0             0             3             3:14

GRUPA H

  1. 1. CB DREAM                                                      3             9             3             0             0             14:6
  2. 2. OSIGURNOST BUZOV                                      3             4             1             1             1             6:5
  3. 3. OSIJEK 031-OSJEČKO PIVO                            3             4             1             1             1             5:7
  4. 4. AS SENKOVIĆ                                                 3             0             0             0             3             13:6

VETERANI

GRUPA A                                                                 UTAK.     BOD.           P             N            I              GOL

  1. 1. MNK CER                                                        3             7             2             1             0             7:1
  2. 2. BORBAŠ SECURITY                                        3             5             1             2             1             7:6
  3. 3. JOZO I PRIJATELJI                                           3             4             1             1             1             4:4
  4. 4. MEDEX                                                            3             0             0             0             3             3:9

GRUPA B

  1. 1. IANA                                                            3             7             2             1             0             11:4
  2. 2. ĐĐ TEP                                                        3             5             1             2             0             9:3
  3. 3. BUZOV                                                         3             1             0             1             1             3:6
  4. 4. ELEKTRO FILIP                                            3             0             0             0             2             4:14

GRUPA C

  1. 1. FRANJIĆ TUBIĆ GRADNJA                             3             9             2             0             1             6:5
  2. 2. LEONARDO ZABAVNE IGRE                          3             6             2             0             1             9:1
  3. 3. CB PICASO                                                   3             6             2             0             1             6:7
  4. 4. DANDY                                                          3             0             0             0             3             15:6

GRUPA D

  1. 1. PINIJA                                                          3             7             2             1             0             14:9
  2. 2. MARČETIĆ PROMET                                     3             4             1             1             1             10:8
  3. 3. STAROPRAMEN                                           3             4             1             1             1             8:6
  4. 4. TOLIĆ CAFFE                                               3             0             0             1             2             11:18

SENIORI - Osmina finala

Skela Mont KLS Granit – Kolonija 4:1

Bubamara Ožujsko – CB Nina San Marco 4:1

Security Borbaš – CB Stars 1:0

CB Dream – Restoran Zrinski 4:1

Argus – CB Mojster 3:0

Konoba Tomić – Sigurnost Buzov 3:1

Metalproizvod – CB Tončo Strizivojna 2:1

Pinija – Leonardo zabavne igre 2:0

VETERANI – Četvrtfinale

Cer – ĐĐ TEP 3:2

Iana – Borbaš Security 4:3 (0:0)

Pinija – Leonardo zabavne igre 0:2 (1:1)

Franjić Tubić gradnja – Marčetić promet 2:0

SENIORI - Četvrtfinale

Security Borbaš – Metalproizvod 3:1

Konoba Tomić – CB Dream 2:1

Skela mont KLS Granit – Argus 4:5 (1:1)

Utješni turnir, seniori

Sugra – CB Elite 0:1

CB Adidas Copy Dino – Radio Slavonija SBTV 2:0

Kuti – Bi Mont 1:3 (0:0)

Mustang Vinkovci – AS Senković 0:0

Marković transport 2 – CB Bayer Rođo Auto rettung 2:5

Maksimović doo – Marsonia 3:1

Osijek 031Osječko pivo – Focus Brod  11:2

Pilenko – Sigmat 3:0 (bb)

Osijek 031 Osječko pivo – Senković 3:0 (bb)

CB Adidas Copy Dino – CB Bayer Rođo Auto rettung 1:5

Maksimović doo – Elite 4:2

Utješni turnir veterani

CB Picasso - Tolić caffe 6:0

Sigurnost Buzov - Medex 3:0

Staropramen - Dandy 5:1

Jozo i prijatelji - Elektrofilip 3:4 (1:1)

Broj komentara: 2

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava
faruk

faruk

Komentirano: 23.12.2011. | 13:12

1

........pa ti ko djete.......jbt-e cudci......vidis da su sudili za argus,ostetili su skele-mont....pa poslije utakmice dobili dva dresa od tog istog argusa.....prodane duse
volimovajgrad

volimovajgrad

Komentirano: 23.12.2011. | 4:26

2

U tri dana turnira u Božićnom MNT u Rehlickom više sramote nego u 15 godina Božićnog turnira u Slavonskom Brodu. Prvo otjeraju predstavnika nogometnih sudaca Ivu Martinovića, nakon toga obitelj Katinić poznatiji brodskoj javnosti pod PATAK napadaju nogometnog suca Grozdana Gavranića koji također napušta turnir, nakon toga gazde dovode Osiječke suce koji jedva izvlače živu glavu na utakmici Argus-Skela Mont gdje ih cijelu utakmicu vrijeđa Zirdum zvani Balija ali zaštitari urigiraju da ne dođe do fizičkog obračuna. Sve u svemu jedna velika pljuska na sudačku organizaciju koja trpi velike uvrede a i dalje nastavlja suditi turnir iako se sa njima ponašaju kao sa potrošnom robom.

Broj komentara: 2

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa potvrdila kvalitetu

Trening utakmica u Slobodnici

Marsa potvrdila kvalitetu

6.3.2021. | 18:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Veterani Dinama po prvi puta u Sibinju

Prijateljska utakmica

Veterani Dinama po prvi puta u Sibinju

30.10.2019. | 21:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brazilci u Gromačniku

Prijateljska utakmica

Brazilci u Gromačniku

15.9.2019. | 8:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić u finalu pobijedio Sibinjce

17. Memorijal Josip Pavlović-Joka

Svačić u finalu pobijedio Sibinjce

23.7.2019. | 14:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Treće finale Redoksa

Malonogometni turnir 'Sibinj 2019.'

Treće finale Redoksa

7.1.2019. | 14:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Noćni malonogometni turnir

U subotu

Noćni malonogometni turnir

26.7.2018. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Prvo mjesto za ekipu 'Virusa'

Malonogometni memorijalni turnir

Prvo mjesto za ekipu 'Virusa'

18.6.2018. | 17:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Danas je pet 'Brođana' bilo na maksimirskoj travi

Hrvatska - Kosovo

Danas je pet 'Brođana' bilo na maksimirskoj travi

2.9.2017. | 23:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : U općinskom derbiju Svačić u finalu pobjedio Slavonca

15. Memorijal Josip-Joka Pavlović

U općinskom derbiju Svačić u finalu pobjedio Slavonca

23.7.2017. | 23:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gundinci bolji od Sibinjaca

Kvalifikacije za 1. ŽNL

Gundinci bolji od Sibinjaca

11.6.2016. | 21:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjedili vječitog rivala iz Starog Slatinika, MNK 'Viv'

Sibinjci osvojili turnir

Pobjedili vječitog rivala iz Starog Slatinika, MNK 'Viv'

7.1.2016. | 18:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik dobio Marsu na penale

12. Memorijal Josip Pavlović-Joka

Oriolik dobio Marsu na penale

20.7.2014. | 22:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Kleveću li Sibinjci suca Antu Majstorića?

Gubitnici imaju pravo žaliti se, ili?

Kleveću li Sibinjci suca Antu Majstorića?

5.6.2014. | 0:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Četrnaestica Budainke

Zimska MNL dječaci

Četrnaestica Budainke

16.12.2013. | 22:42
SBplus.hr, Slavonski Brod : Nastupa rekordan broj ekipa

Počela 3. Zimska MNL

Nastupa rekordan broj ekipa

2.12.2013. | 14:11
SBplus.hr, Slavonski Brod : Isti kukuruzi, isti kvalitet šuta, drugi izvođač

VIDEO: Vatrogasac - Graničar

Isti kukuruzi, isti kvalitet šuta, drugi izvođač

15.9.2013. | 21:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Bajin pogodak za rubriku 'najgol'

Video

Bajin pogodak za rubriku 'najgol'

13.8.2013. | 10:17
SBplus.hr, Slavonski Brod : Devetka Zagrepčanki u Slobodnici

1. HNL-žene

Devetka Zagrepčanki u Slobodnici

24.3.2013. | 16:34
SBplus.hr, Slavonski Brod : Požežani najuvjerljiviji

2. ZMNL Rehlicki&NAOB

Požežani najuvjerljiviji

18.2.2013. | 9:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsin stroj pregazio Slobodnicu

Prijateljska utakmica

Marsin stroj pregazio Slobodnicu

16.2.2013. | 20:21
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :