Sport : Nogomet

Objavljeno: 17.12.2011. u 13:30
Prikaza: 1688
|
Autor: Ivan Salantić

Mali nogomet

Prvog dana očekivani rezultati

Sibinj : Prvog dana očekivani rezultatiDetalj iz utakmice Argus (crveni) - Radio Slavonija SBTV(Foto: Ivan Salantić)

Prvog dana Božićnog malonogometnog turnira u Rehlickom, postignuti su uglavnom očekivani rezultati

SLOBODNICA – Prvog dana Božićnog malonogometnog turnira koji se igra u  Sportskom centru Rehlicki, postignuti su uglavnom očekivani rezultati. Najneizvjesnije je bilo u susretima  Argusa (Mišić, Jelčić, Gavranić, Petrović i dr.) i Radio Slavonija SBTV-a (mladi igrači Marsonije 1909) i Pinije i Staro pramen, u kojima su se zbog neodlučnih rezultata morali izvoditi sedmerci.

Rezultati 1. dana (petak):

CB STARS - BI MONT    5 : 1

CB VIVA – SUGRA         4 : 1

MAKSIMOVIĆ D.O.O. – SB NINA SAN MARCO      2 : 1

MUSTANG VINKOVCI – RESTORAN ZRINSKI       1 : 3

SKELA MONT KLS GRANIT – CB MOJSTER           4 : 1

AS SENKOVIĆ – CB DREAM           4 : 6

BORBAŠ SECURITY – SIGMAT      7 : 0

MARKOVIĆ TRANSPORT 1 – CB ELITE    3 : 1

METALPROIZVOD – BI MONT     5 : 0

ARGUS - RADIO SLAVONIJA SB TV   1 : 1 (4 : 3)

IANA – SIGURNOST BUZOV       4 : 1

CB PICASSO – FRANJIĆ TUBIĆ GRADNJA    1 : 0

CB BAYERN ROĐO, AUTO RETTUNG – CB ADIDAS COPY DINO   1 : 0

PINIJA – STARO PRAMEN      2 : 2 (1 : 2)

MNK KOLONIJA – MARKOVIĆ TRANSPORTI 2    4 : 2

Raspored 2. dana (subota 17.12.2011.

10.00-10,35   JOZO I PRIJATELJI – MEDEX

10.35-11.10   PILENKO – BI MONT

11.10-11.45   MNK KOLONIJA – RADIO SLAVONIJA SB TV

11.45-12.20   RESTORAN ZRINSKI – FOCUS BROD

12.20-12.55   MARKOVIĆ TRANSPORT 1- CB NINA SAN MARCO

12.55-13.30   ĐĐ TEP – ELEKTRO FILIP

13.30-14.05   SKELA MONT KLS GRANIT – CB ADIDAS DINO COPY

14.05-14.40   METALPROIZVOD – PILENKO

14.40-15.15   CB TONČO – SIGMAT

15.15-15.50   SKELA MONT KLS GRANIT – CB BAYERN ROĐO AUTO RETTUNG

15.50-16.35   MARKOVIĆ TRANSPORT 1 – MAKSIMOVIĆ D.O.O.

16.35-17.10   RADIO SLAVNOJA SB TV – MARKOVIĆ TRANSPORTI 2

17.10-17.45   CB VIVA – MARSONIA 1909

17.45-18.20   BORBAŠ SECURITY – MEDEX

18.20-18.55   MNK CER - JOZO I PRIJATELJI

18.55-19.30   IANA – ELEKTRO FILIP

19.30-20.05   ARGUS – MARKOVIĆ TRANSPORT 2

20.05-20.40   PINIJA – MARČETIĆ PROMET

20.40-21.15   BORBAŠ SECURITY – KUTI

21.15-21.50   MNK  CER – BORBAŠ SECURITY

21.50-22.25   LEONARDO ZABAVNE IGRE – DANDY

22.25-23.00   MAKSIMOVIĆ D.O.O. – ELITE

23.00-23.35   TOLIĆ CAFFE – STAROPRAMEN

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa potvrdila kvalitetu

Trening utakmica u Slobodnici

Marsa potvrdila kvalitetu

6.3.2021. | 18:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Veterani Dinama po prvi puta u Sibinju

Prijateljska utakmica

Veterani Dinama po prvi puta u Sibinju

30.10.2019. | 21:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brazilci u Gromačniku

Prijateljska utakmica

Brazilci u Gromačniku

15.9.2019. | 8:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić u finalu pobijedio Sibinjce

17. Memorijal Josip Pavlović-Joka

Svačić u finalu pobijedio Sibinjce

23.7.2019. | 14:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Treće finale Redoksa

Malonogometni turnir 'Sibinj 2019.'

Treće finale Redoksa

7.1.2019. | 14:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Noćni malonogometni turnir

U subotu

Noćni malonogometni turnir

26.7.2018. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Prvo mjesto za ekipu 'Virusa'

Malonogometni memorijalni turnir

Prvo mjesto za ekipu 'Virusa'

18.6.2018. | 17:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Danas je pet 'Brođana' bilo na maksimirskoj travi

Hrvatska - Kosovo

Danas je pet 'Brođana' bilo na maksimirskoj travi

2.9.2017. | 23:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : U općinskom derbiju Svačić u finalu pobjedio Slavonca

15. Memorijal Josip-Joka Pavlović

U općinskom derbiju Svačić u finalu pobjedio Slavonca

23.7.2017. | 23:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gundinci bolji od Sibinjaca

Kvalifikacije za 1. ŽNL

Gundinci bolji od Sibinjaca

11.6.2016. | 21:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjedili vječitog rivala iz Starog Slatinika, MNK 'Viv'

Sibinjci osvojili turnir

Pobjedili vječitog rivala iz Starog Slatinika, MNK 'Viv'

7.1.2016. | 18:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik dobio Marsu na penale

12. Memorijal Josip Pavlović-Joka

Oriolik dobio Marsu na penale

20.7.2014. | 22:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Kleveću li Sibinjci suca Antu Majstorića?

Gubitnici imaju pravo žaliti se, ili?

Kleveću li Sibinjci suca Antu Majstorića?

5.6.2014. | 0:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Četrnaestica Budainke

Zimska MNL dječaci

Četrnaestica Budainke

16.12.2013. | 22:42
SBplus.hr, Slavonski Brod : Nastupa rekordan broj ekipa

Počela 3. Zimska MNL

Nastupa rekordan broj ekipa

2.12.2013. | 14:11
SBplus.hr, Slavonski Brod : Isti kukuruzi, isti kvalitet šuta, drugi izvođač

VIDEO: Vatrogasac - Graničar

Isti kukuruzi, isti kvalitet šuta, drugi izvođač

15.9.2013. | 21:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Bajin pogodak za rubriku 'najgol'

Video

Bajin pogodak za rubriku 'najgol'

13.8.2013. | 10:17
SBplus.hr, Slavonski Brod : Devetka Zagrepčanki u Slobodnici

1. HNL-žene

Devetka Zagrepčanki u Slobodnici

24.3.2013. | 16:34
SBplus.hr, Slavonski Brod : Požežani najuvjerljiviji

2. ZMNL Rehlicki&NAOB

Požežani najuvjerljiviji

18.2.2013. | 9:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsin stroj pregazio Slobodnicu

Prijateljska utakmica

Marsin stroj pregazio Slobodnicu

16.2.2013. | 20:21
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :