|
Autor: SBplus

AK Nova Gradiška

Ivan Đukić, atletičar koji obećava

Nova Gradiška : Ivan Đukić, atletičar koji obećavaIvan Đukić u sredini, prvo mjesto na 60 m, Osijek, dvorana (Foto: AK N. Gradiška)

U subotu 7. srpnja, Ivan je nastupio u utrci 300 metara te osvojio 3. mjesto i brončanu medalju s rezultatom 37.39

RIJEKA - U subotu i nedjelju, 7. i 8. srpnja 2012., u organizaciji Atletskog kluba Kvarner Autotrans Rijeka, održano je Prvenstvo Hrvatske u atletici za kadete i kadetkinje.

Za Atletski klub Nova Gradiška nastupio je Ivan Đukić. Prvog dana natjecanja, u subotu 7. srpnja, Ivan je nastupio u utrci 300 metara te osvojio 3. mjesto i brončanu medalju s rezultatom 37.39, a u nedjelju 8. srpnja, nastupio je u utrci 100 metara za kadete te osvojio 4. mjesto s rezultatom 11.86 što je ujedno i njegov osobni rekord na 100 m.