SLAVONSKI BROD – Proljetni dio sezone u kolektivnim sportovima u punom je zamahu, pa su brojna događanja za vikend koji nam slijedi. Radi vaše informacije i lakšeg odabira onoga koji želite uživo pratiti, evo rasporeda:
Subota, 2. travnja:
Kuglanje, 1. Hrvatska kuglačka liga
Slavonski Brod, Kuglana Brod u SD Vijuš, 15 sati: Zanatlija – Konikom Osijek
Košarka, BAKL Consero liga, Sportska dvorana Rehlicki u Slobodnici
15,00: Brod old stars - ŠK Sedam (Đakovo)
16,15: Navigator – Stupnik Medex
17,30: Rio pak AZ alati – Sibinj
Nogomet, 2.HNL
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida, 16 sati: MV Croatia – Pomorac Kostrena
Nogomet, 3.HNL-istok
Osijek, Stadion Olimpije, 16 sati: Olimpija – Mladost Cernik
Nogomet, 4.HNL-istok
Donji Miholjac, 16 sati: Jedinstvo – Oriolik Oriovac
Košarka, A2 žene-Liga za prvaka
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 16 sati: Brod – Dubrava Zagreb
Odbojka, 1. Hrvatska odbojkaška liga muškarci
Slavonski Brod, Sportska dvorana OŠ D.Tadijanović na Hebrangu, 18 sati: Brod – Rovinj
Rukomet, 2. Hrvatska rukometna liga – sjever, žene
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 19 sati: Brod Gymnasium – Petrijevci
Košarka, A1 muški -Liga za ostanak
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš, 19 sati: Brod Svjetlost – Kvarner Rijeka
Nedjelja, 3. travnja:
Biciklizam, 1.kolo Slavonske brdsko-biciklističke ligeSlavonski Brod, Tvrđava Brod, 11 sati
Nogomet, 4.HNL-istok
Osijek, Igralište Elektre uz Dravu, 10 sati: Elektra – Sloga Nova Gradiška
Nogomet, 3.HNL-istok
Slobodnica, 16 sati: Slobodnica – Podravina Ludbreg
Nogomet, 1. Županijska nogometna liga, 22. kolo, 16,30 sati:
Okučani: Psunj Sokol - Tomislav PAN (Donji Andrijevci)
Laze: Granicar – Podvinje
Oprisavci: Zadrugar - Mladost (Sibinj)
Batrina: Batrina - Posavina (Velika Kopanica)
Donja Vrba: Zvonimi - Slavonac (Nova Kapela)
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Slaven (Ljupina)
Gornja Vrba: Omladinac - Svacic Bagi (Stari Slatinik)
Košarka, BAKL Consero liga, Sportska dvorana Rehlicki u Slobodnici
8,30: Stupnik Medex – Brod old stars
9,45: Oriovac – Geodetske usluge Agotić
11,00: ŠK Sedam (Đakovo) – Rio pak AZ alati
12,15: Dar Inin – Auto stop Blažević
13,30: Sibinj – Donji Andrijevci
14,45: Tipi TV - Slobodnica
Rukomet, 1. Hrvatska rukometna liga muški
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 18 sati: Brod – Đakovo
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -