SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivona Riđan druga na Champions bowl u Umagu

Tenis

Ivona Riđan druga na Champions bowl u Umagu

25.9.2017. | 23:10
Na Champions bowl u Umagu najbolji plasman od 10 predstavnika Hrvatske ostvarila je članica Tenis kluba Brod Ivona Riđan.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivona Riđan bez premca u regiji

Tenis klub Brod

Ivona Riđan bez premca u regiji

29.8.2017. | 10:15
Na sedam odigranih turnira u regiji, Ivona Riđan je zabilježila sedam pobjeda i s masimalnim učinkom plasirala se na završni masters i odlazak na Državno prvenstvo.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Nakon Osijeka Ivoni pet od pet

Nakon Osijeka Ivoni pet od pet

23.6.2017. | 16:15
U svojoj konkurenciji i na turniru u Osijeku dominaciju je još jednom pokazala Ivona Riđan iz TK Brod, uvjerljivo osvojivši još jedan turnir na regiji Slavonije i Baranje, peti od pet održanih.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sjajna Ivona Riđan

Sjajna Ivona Riđan

14.6.2017. | 21:45
Proteklog vikenda na teniskim terenima Klasije održan je regionalni teniski turnir za mlade (8 i 10 godina), na kojem je nastupilo više od 60 igrača i igračica. U konkurenciji djevojčica do 10 godina još jedan sjajan nastup imala je Ivona Riđan (TK BROD) koja je četvrti put za re
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tri turnira tri pobjede Ivone Riđan

Tri turnira tri pobjede Ivone Riđan

25.5.2017. | 16:50
U Tenis klubu Brod, sjajno se radi s mladim teniskim nadama, a dokaz tome su pobjede na turnirima, među kojima se posebno ističe treća uzastopna desetogodišnje Ivone Riđan.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda u prvom kolu

3. HTL - regija Slavonija i Baranja

Pobjeda u prvom kolu

22.5.2017. | 9:50
U prvom nastupu u prvom kolu 3. hrvatske teniske lige tenisači TK "Nova Gradiška“ ostvarili visoku pobjedu.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brodski mladi tenisači još jednom odlični

Brodski mladi tenisači još jednom odlični

4.5.2017. | 20:40
Pobjedu u konkurenciji do 8 godina ostvario je Dominik Škrinjar (TK Brod), a u konkurenciji djevojčica do 10 godina još jedanput blistala je Ivona Riđan (TK Brod) svladavši u finalu Ninu Marić (TK Vinkovci) 4:0, 4:1.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sjajni rezultati mladih Brođana

Turnir tenisača do 10 godina

Sjajni rezultati mladih Brođana

24.4.2017. | 13:20
Ivona Riđan je sjajnom igrom i sa samo jednim izgubljenim gemom osvojila svoj prvi turnir i zasjela na 1. mjesto rang liste Slavonije.
SBplus.hr, Slavonski Brod : U pozadini Davis Cup susreta Hrvatska – Argentina

Tri dana raja i praznik za oči

U pozadini Davis Cup susreta Hrvatska – Argentina

29.11.2016. | 14:10
I onda začujem umiljati glas: "Vamos amigo". Utjehu za poraz pronašao sam u zagrljaju plavokose Argentinke. Možda, na koncu, ipak nije tako loše završilo...
SBplus.hr, Slavonski Brod : U Malom salonu Becić otvorena izložba

Trideset godina Tenis kluba Brod

U Malom salonu Becić otvorena izložba

22.11.2016. | 21:30
U Malon salonu Becić, večeras je dogradonačelnik Hrvoje Andrić, otvorio izložbu u prigodi 30 godina postojanja Tenis kluba Brod.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Festival tenisa

TK Brod

Festival tenisa

16.9.2016. | 21:30
Na teniskim terenima Tenis kluba Brod (u Klasijama), proteklog vikenda održan je 11. Festival mješovitih (muško-ženskih) parova.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sara druga, a Marin treći u Vinkovcima

Tenis

Sara druga, a Marin treći u Vinkovcima

25.3.2015. | 22:28
Na dvoranskom teniskom turniru Sara Boderištanac druga, a Marin Turčinović treći
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marin pobijedio i u Vinkovcima

Uspjeh mladog brodskog tenisača

Marin pobijedio i u Vinkovcima

6.10.2014. | 21:56
Mladi brodski tenisač Marin Turčinović pobijedio u Vinkovcima na turniru uzrasta do 12 godina
Mladi brodski tenisač Marin Turčinović pobijedio u Vinkovcima
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marin uvjerljiv u Valpovu

Tenis

Marin uvjerljiv u Valpovu

16.9.2014. | 16:21
Mladi brodski tenisač Marin Turčinović je na otvorenom pojedinačnom prvenstvu Valpova za dječake i djevojčice do 12 godina uvjerljivo osvojio prvo mjesto.
Dario uvjerljiv u Valpovu
SBplus.hr, Slavonski Brod : Natjecanje mješovitih parova

Festival tenisa u Klasijama

Natjecanje mješovitih parova

1.9.2014. | 12:56
Proteklog vikenda na teniskim terenima u SC Klasije, u organizaciji TK Brod, natjecali su se mješoviti parovi
SBplus.hr, Slavonski Brod : Iva i Ivan najbolji

Turnir mješovitih parova

Iva i Ivan najbolji

10.9.2012. | 15:42
Turnirom mješovitih parova na kojem su pobijedili Iva Buljan i Ivan Škrinjar, završena ovogodišnja teniska sezona
Turnir mješovitih parova u tenisu pripao Ivi Buljan i Ivanu Škrinjar
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjedio par Barišić - Majić,

TK Brod

Pobjedio par Barišić - Majić,

11.9.2011. | 22:42
Na klupskom prvenstvu mješovitih teniskih parova pobjedili Jadranka Barišić i Bruno Majić
Na klupskom prvenstvu mješovitih teniskih parova pobjedili Barišić i Majić
SBplus.hr, Slavonski Brod : Jana Vuković najbolja u srpnju

Škola tenisa TK Brod

Jana Vuković najbolja u srpnju

27.7.2011. | 17:46
Već 3 mjeseca u Tenis klubu Brod djeluje Škola tenisa koju uspješno vode Goran Vuković i Mario Tolić
U Tenis klubu Brod djeluje Škola tenisa koju uspješno vode G.Vuković i M.Tolić
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marina četvrta u Hrvatskoj

Tenis

Marina četvrta u Hrvatskoj

5.1.2011. | 11:58
Od 1. siječnja počela je nova teniska sezona iz kalendara natjecanja Hrvatskog teniskog saveza. Objavljena je i nova rang-lista HTS-a na kojoj je u kategoriji djevojčica do 14 godina, članica Tenis kluba Brod, Marina Previšić sa 922 boda svrstana na 4. mjesto u konkurenciji 160 r
Od 1. siječnja počela je nova teniska sezona iz kalendara natjecanja Hrvatskog t