Utorak, 7. studenog
Mali nogomet
1. Hrvatska malonogometna liga, 5. kolo
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 20,00: Brod 035 - Crnica (Šibenik)
Petak, 10. studenog
Mali nogomet
1. Hrvatska malonogometna liga, 5. kolo
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 20,00: Brod 035 - Vrgorac
Subota, 11. studenog
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 13. kolo, 14,00 sati
Ždralovi: Mladost - Marsonia (Slavonski Brod)
Đakovo: Đakovo Croatia - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 13. kolo, 14,00 sati
Slavonski Brod, Stadion u ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Jadran (Gunja)
Babina Greda: Šokadija - Sloga (Nova Gradiška)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 13. kolo, 14,00 sati
Slavonski Brod: Amater - Zadrugar (Oprisavci)
Bukovlje: Slavonac - Budućnost (Rešetari)
Stolni tenis
HEP Superliga
Slavonski Brod. Dvorana OŠ Ivan Goran Kovačić: Obrtnička škola Brod - Zagreb
Košarka
1. Ženska liga
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš: Brod na Savi - Šibenik
2. Liga muški-istok
Županja: Županja - Slavonski Brod 1946
Rukomet
2. Hrvatska liga istok, muški
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod: Brod - Orahovica
2. Hrvatska liga sjever, žene
Osijek: Osijek - Brod (Slavonski Brod)
Nedjelja, 12. studenog
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 13. kolo, 14,00 sati
Donja Vrba: Zvonimir - Omladinac (Gornja Vrba)
Nova Kapela: Slavonac - Gundinci
Cernik: Mladost - Tomislav (Donji Andrijevci)
Sikirevci: Sikirevci - Batrina
Sibinj: Mladost - Graničar (Brodski Varoš)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 13. kolo, 14,00 sati
Brodski Stupnik: Slavonac - Svačić (Stari Slatinik)
Slavonski Kobaš: Slavonac - Svjetlost (Lužani)
Tomica: Tomica - Sloga (Gromačnik)
Slobodnica: Slobodnica - Graničar (Klakar)
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Podvinje
Brodski Zdenci: Zdenac - Posavac (Ruščica)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - BONK (Bebrina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 13. kolo, 14,00 sati
Zadubravlje: Dubrava - Slaven (Trnjani)
Donja Bebrina: Mladost - Graničar (Slavonski Šamac)
Novi Grad: Omladinac - Dilj (Klokočevik)
Čajkovci: Mladost - Posavac (Kupini)
Jaruge: Sloga - Gardun (Garčin)
Stari Perkovci: Perkovci - Slavonija (Prnjavor)
Staro Topolje: Omladinac - Raketa (Beravci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 13. kolo, 13,30 sati
Bodovaljci: Slavonija - Mladost (Brđani)
Vrbova: Omladinac - Dinamo (Godinjak)
Srednji Lipovac: Krečar - Graničar (Magić Mala)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Posavac (Davor)
Laze: Graničar - Psunj Sokol (Okučani)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Dragalić
Ljupina: Slaven - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Vaterpolo
Prva kvalifikacijska utakmica za Prvenstvo Hrvatske-juniori
Slavonski Brod, Gradski bazeni, 16,00: Marsonia - Zagreb
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -