Srijeda, 4. listopada
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Oriovac: Oriolik - Vukovar 1991 (Vukovar)
Petak, 6. listopada
Mali nogomet
1. Hrvatska malonogometna liga
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 19,00 sati: Brod 035 - Novo vrijeme Apfel (Makarska)
Subota, 7. listopada
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Čepin
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 8. kolo, 15,30 sati
Nova Gradiška: Sloga - Jadran (Gunja)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 8. kolo, 15,30 sati
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški
Valpovo: Valpovka - Brod (Slavonski Brod)
Nedjelja, 8. listopada
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 8. kolo, 15,30 sati
Jelisavac: Vihor - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 8. kolo, 15,30 sati
Gornja Vrba: Omladinac - Slavonac (Bukovlje)
Sikirevci: SIkirevci - Mladost (Cernik)
Sibinj: Mladost - Slavonac (Nova Kapela)
Brodsko Vinogorje: Graničar (Brodski Varoš) - Amater (Slavonski Brod)
Batrina: Batrina - Zvonimir (Donja Vrba)
Rešetari: Budućnost - Zadrugar (Oprisavci)
Donji Andrijevci: Tomislav - Gundinci
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Trnjani: Slaven - Sloga (Jaruge)
Stari Perkovci: Perkovci - Mladost (Čajkovci)
Staro Topolje: Omladinac - Omladinac (Novi Grad)
Beravci: Raketa - Mladost (Donja Bebrina)
Prnjavor: Slavonija - Dubrava (Zadubravlje)
Garčin: Gardun - Graničar (Slavonski Šamac)
Kupina: Posavac - Dilj (Klokočevik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 8. kolo, 16,00 sati
Brđani: Mladost - Graničar (Laze)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Ljupina: Slaven - Krečar (Srednji Lipovac)
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Omladinac (Vrbova)
Dragalić: Dragalić - Slavonija (Bodovaljci)
Okučani: Psunj Sokol - Dinamo (Godinjak)
Davor: Posavac - Graničar (Magić Mala)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 18,00 sati: Brod - Baranja (Beli Manastir)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -
spay_dragon06.10.2017. u 13:19
http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/nogomet-mix/ako-finska-slucajno-napravi-senzaciju-i-pobijedi-vatrene-to-ce-cudo-proslaviti-samo-igraci-finci-ni-ne-znaju-da-se-veceras-igra-neka-utakmica/6621858/
-