Produženi sportski vikend otvaraju malonogometaši Broda 035 utakmicom posljednjeg kola prvenstva s Osječanima. Nogometaši Marsonije i Oriolika igraju domaće utakmice s Ivankovom, odnosno Varteksom. Sloga u Novoj Gradišci ugošćuje Višnjevac, a Željezničar gostuje u Boboti. Igra se vaterpolo turnir Tintilinić, a održavaju se i sportski susreti u prigodi obljetnice Bljeska. Igraju se redovna kola županijskih liga, kao i četvrtfinale županijskog kupa.
Petak, 27. travnja
Futsal
1. Hrvatska malonogometna liga
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 20,00: Brod 035 - Osijek Kelme (Osijek)
Subota, 28. travnja
Košarka u kolicima
Sportski susreti invalida "Bljesak 2018."
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 9,00 sati.
Vaterpolo
Vaterpolo turnir "Tintilinić 2018."
Slavonski Brod, Bazeni Vijuš:
11:00 VK Marsonia - VK Zagreb
12:00 VK Osijek - VK Lošinj
13:00 VK Marsonia - PVK Dabar, Sarajevo
14:00 VK Osijek - VK Siscia, Sisak
15:00 VK Zagreb - PVK Dabar
16:00 VK Lošinj - VK Siscia
17:00 polufinale A1 - B2
18:00 polufinale A2 - B1
Futsal
Završnica Prvenstva Hrvatske za kadete
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš:
15,00: Novo vrijeme (Makarska) - Jezera (Murter)
17,00: Zagreb Gimka - Jezera
18,15: Split Tommy - Brod
20,00: Novo vrijeme - Brod 035
21,15: Otočac - Futsal Dinamo (Zagreb)
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 24. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Bedem (Ivankovo)
Oriovac: Oriolik - Varteks (Varaždin)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 24. kolo, 17,00 sati
Nova Gradiška: Sloga - Višnjevac
Bobota: Borac Agrar - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 21. kolo
Bukovlje, 17,00: Slavonac - Omladinac (Gornja Vrba)
Slavonski Brod, Stadion Jelas, 19,15 sati: Amater - Graničar (Brodski Varoš)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 21. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Svačić (Stari Slatinik)
Tomica: Tomica - Zdenac (Brodski Zdenci)
Slobodnica: Slobodnica - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Slavonski Kobaš: Slavonac - BONK (Bebrina)
Brodski Stupnik: Slavonac - Posavac (Ruščica)
Lužani: Svjetlost - Podvinje
Klakar: Graničar - Sloga (Gromačnik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 21. kolo, 17,00 sati
Zadubravlje: Dubrava - Slavonija (Prnjavor)
Slavonski Šamac: Graničar - Gardun (Garčin)
Klokočevik: Dilj - Posavac (Kupina)
Čajkovci: Mladost - Perkovci (Stari Perkovci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 21. kolo, 17,00 sati
Svilaj: Sava - Slavonac (Gornja Bebrina)
Vranovci: Bratstvo - Sapci
Bicko Selo: Mladost - Sloga (Stružani)
Vrpolje: Sloga - Posavina (Velika Kopanica)
Divoševci: Mladost - Šokadija (Sredanci)
Nedjelja, 29. travanj
Vaterpolo
Vatrpolo turnir "Tintilinić 2018."
Slavonski Brod, Bazeni Vijuš:
10;00 utakmica za 5. mjesto
11:00 utakmica za 3. mjesto
12:00 utakmica za 1. mjesto
Futsal
Završnica Prvenstva Hrvatske za kadete
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš:
11,15: Futsal Dinamo - Split Tommy
12,30: Brod - Otočac
13,45: Zagreb Gimka - Brod
16,15: Otočac - Split Tommy
17,30: Futsal Dinamo - Brod
20,00: Jezera - Brod 035
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 21. kolo, 17,00 sati
Cernik: Mladost - Sikirevci
Nova Kapela: Slavonac - Mladost (Sibinj)
Donja Vrba: Zvonimir - Batrina
Oprisavci: Zadrugar - Budućnost (Rešetari)
Gundinci: Gundinci - Tomislav (Donji Andrijevci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 21. kolo, 17,00 sati
Donja Bebrina: Mladost - Raketa (Beravci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 21. kolo, 17,00 sati
Laze: Graničar - Mladost (Brđani)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Sloboda (Gornji Bogićevci)
Srednji Lipovac: Krečar - Slaven (Ljupina)
Vrbova: Omladinac - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Bodovaljci: Slavonija - Dragalić
Godinjak: Dinamo - Psunj Sokol (Okučani)
Matković Mala: Graničar - Posavac (Davor)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 21. kolo, 17,00 sati
Grižići: Vatrogasac - Šokadija (Šumeće)
Stupnički Kuti: Graničar - Trenk (Seoce)
Gornji Andrijevci: ASK - Mladost 1977 (Banovci)
Podcrkavlje: Dilj - Posavac (Kaniža)
Malino: Mladost - Ciglenik
Ponedjeljak 30. svibnja
Futsal
Završnica Prvenstva Hrvatske za kadete
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš:
10,00: Prvo polufinale
11,30: Drugo polufinale
14,00: Utakmica za 3. mjesto
15,30: Finale
17,00: Proglašenje pobjednika i podjela nagrada i priznanja
Utorak 1. svibnja
Međunarodne sportske igre invalida "Bljesak 2018."
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod
Atletika
Memorijalno trčanje u povodu VRO Bljesak
9,00: Start: Nova Gradiška
11,00: Cilj: Okučani
Srijeda, 2. svibnja
Međunarodne sportske igre invalida "Bljesak 2018."
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod
Nogomet
Četvrtfinale Kupa ŽNS-a, 17,00 sati
Oriovac: Oriolik - Mladost (Sibinj)
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Zadrugar (Oprisavci)
Gornja Vrba: Omladinac - Slavonac (Bukovlje)