Srijeda, 26. rujna
Nogomet
Kup Hrvatske, 1. kolo, 15,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Zagreb
Nova Gradiška: Sloga - Istra (Pula)
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 6. kolo, 16,30 sati
Oriovac: Oriolik - Vihor (Jelisavac)
Subota, 29. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 7. kolo, 16,00 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Vukovar 1991 (Vukovar)
Vinkovci: Cibalia - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 6. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Jadran (Gunja)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 6. kolo, 16,00 sati
Staro Topolje: Omladinac - Omladinac (Vrbova)
Stari Slatinik: SVačić - Batrina
Gornja Vrba: OMladinac - Sikirevci
Sibinj: Mladost - Tomislav (Donji Andrijevci)
Nova Kapela: Slavonac - Zvonimir (Donja Vrba)
Rešetari: Budućnost - Zadrugar (Oprisavci)
Slavonski Brod, Stadion na Jelasu, 18,30 sati: Amater - Slavonac (Bukovlje)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 6. kolo
Ciglenik, 18,00 sati: Omladinac - Mladost (Jakačina Mala)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Osijek: Olimpija - Brod (Slavonski Brod)
Nedjelja, 30. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 7. kolo, 16,00 sati
Čepin: Čepin - Sloga (Nova Gradiška)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 7. kolo, 16,00 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Podvinje: Podvinje - BONK (Bebrina)
Slavonski Brod, ŠRC Sava: MV Croatia 1976 - Zdenac (Brodski Zdenci)
Brodski Stupnik: Slavonac - Svjetlost (Lužani)
Malino: Mladost - Posavac (Ruščica)
Slavonski Kobaš: Slavonac - Tomica
Slobodnica: Slobodnica - Graničar (Klakar)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 7. kolo, 16,00 sati
Klokočevik: Dilj - Perkovci (Stari Perkovci)
Prnjavor: Slavonija - Slavonac (Gornja Bebrina)
Velika Kopanica: Posavina - Raketa (Beravci)
Vrpolje: Sloga - Sloga (Jaruge)
Slavonski Šamac: Graničar - Mladost (Čajkovci)
Gundinci: Gundinci - Dubrava (Zadubravlje)
Donja Bebrina: Mladost - Gardun (Garčin)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 6. kolo, 16,00 sati
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Graničar (Magić Mala)
Davor: Posavac - Sloboda (Gornji Bogićevci)
Laze: Graničar - Psunj Sokol (Okučani)
Ljupina: Slaven - Mladost (Cernik)
Brđani: Mladost - Slavonija (Bodovaljci)
Godinjak: Dinamo - Slavija (Staro Petrovo Selo)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 6. kolo, 16,00 sati
Zbjeg: Gaj - Šokadija (Šumeće)
Gornji Andrijevci: ASK - Sloga (Gromačnik)
Banovci: Mladost 1977 - Vatrogasac (Grižići)
Brodski Varoš: Graničar - Graničar (Stupnički Kuti)
Kaniža: Posavac - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 6. kolo, 16,00 sati
Selna: Selna - Sloga (Stružani)
Divoševci: Mladost - Sava (Svilaj)
Vranovci: Bratstvo - Šokadija (Sredanci)
Novi Grad: Omladinac - Sapci
Trnjani: Slaven - Mladost (Bicko Selo)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 6. kolo, 16,00 sati
Adžamovci: Polet - Soko (Orubica)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -