Utorak, 16. listopada
Nogomet
70. obljetnica NK Posavac
Ruščica, 17,30: Posavac - Cibalia (Vinkovci)
Petak, 19. listopada
Futsal
1. Hrvatska malonogometna liga
Split: Split - Brod 035 (Slavonski Brod)
Subota, 20. listopada
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 10. kolo, 15,00 sati
Nova Gradiška: Sloga - Marsonia (Slavonski Brod)
Oriovac: Oriolik - Zrinski (Jurjevac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 9. kolo, 15,00 sati
Vukovar: Vuteks Sloga - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 9. kolo, 15,00 sati
Donja Vrba: Zvonimir - Omladinac (Staro Topolje)
Bukovlje: Slavonac - Zadrugar (Oprisavci)
Donji Andrijevci: Tomislav - Budućnost (Rešetari)
Sikirevci: Sikirevci - Slavonac (Nova Kapela)
Batrina: Batrina - Amater (Slavonski Brod)
Vrbova: Omladinac - Mladost (Sibinj)
Stari Slatinik: Svačić - Omladinac (Gornja Vrba)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 10. kolo, 15,00 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Tomica
Stolni tenis
HEP Superliga
Osijek, 17,00: Vodovod - Obrtnička škola Brod (Slavonski Brod)
Košarka
Prva ženska liga
Split: Split - Brod na Savi (Slavonski Brod)
Rukomet
2. Hrvatska liga-istok, muški
Požega: Požega - Brod (Slavonski Brod)
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Zelina: Zelina - Brod (Slavonski Brod)
Nedjelja, 21. listopada
Nogomet
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 10. kolo, 15,00 sati
Lužani: Svjetlost - Slobodnica
Brodski Zdenci: Zdenac - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Bebrina: BONK - Mladost (Malino)
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Slavonac (Brodski Stupnik)
Podvinje: Podvinje - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Ruščica, 17,30: Posavac - Graničar (Klakar)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 10. kolo, 15,00 sati
Stari Perkovci: Perkovci - Dubrava (Zadubravlje)
Čajkovci: Mladost - Gardun (Garčin)
Jaruge: Sloga - Mladost (Donja Bebrina)
Beravci: Raketa - Gundinci
Gornja Bebrina: Slavonac - Graničar (Slavonski Šamac)
Klokočevik: Dilj - Sloga (Vrpolje)
Prnjavor: Slavonija - Posavina (Velika Kopanica)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 9. kolo, 15,00 sati
Bodovaljci: Slavonija - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Cernik: Mladost - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Okučani: Psunj sokol - Dinamo (Godinjak)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Mladost (Brđani)
Matković Mala: Graničar - Slaven (Ljupina)
Davor: Posavac - Graničar (Laze)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 9. kolo, 15,00 sati
Seoce, 10,00: Trenk - Mladost 1977 (Banovci)
Stupnički Kuti: Graničar - Mladost (Jakačina Mala)
Grižići: Vatrogasac - Omladinac (Ciglenik Bečic)
Gromačnik: Sloga - Posavac (Kaniža)
Šumeće: Šokadija - Graničar (Brodski Varoš)
Zbjeg: Gaj - ASK (Gornji Andrijevci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 9. kolo, 15,00 sati
Sapci: Sapci - Selna
Sredanci: Šokadija - Mladost (Bicko Selo)
Svilaj: Sava - Slaven (Trnjani)
Stružani: Sloga - Omladinac (Novi Grad)
Divoševci: Mladost - Bratstvo (Vranovci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -