Autor: IS/SBplus

2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški

Uvjerljiva pobjeda nad Lipom

Slavonski Brod : Uvjerljiva pobjeda nad Lipom

2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški, 8. kolo: Brod - Lipa (Lipovljani) 43:25 (22:14)

SLAVONSKI BROD - Nakon dva uzastopna prvenstvena poraza (Slatina i Virovitica), rukometaši Broda vratili su se na pobjedničku stazu. S uvjerljivih +18 pobjedili su Lipu iz Lipovljana.

Najučinkovitiji među Brođanima bio je Saša Sertić s 8 golova, a među gostima Alen Smiljčić sa 7 postihnutih golova.

Sve detalje utakmice Brod-Lipa možete vidjeti iz priloženog Zapisnika.

Zapisnik s utakmice Brod-Lipa

PDF Dokument(.pdf)

183 kb

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Brođana na domaćem terenu

1. krug 1. HMKRL Istok

Pobjede Brođana na domaćem terenu

24.9.2018. | 11:05
Rukometna nedjelja i odigrani 1. krug 1. HMKRL Istok pobjedama su obilježili mlađi kadeti i seniori RK Broda.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Novi uspjeh slavonskobrodskog sporta

Nakon kajakaša

Novi uspjeh slavonskobrodskog sporta

3.9.2018. | 16:10
Nakon fantastičnog rezultata slavonskobrodskih kajakaša na Prvenstvu Hrvatske, i uspjeh rukometašica na turniru u Osijeku još je jedan dokaz kako grad na Savi ima odlične sportaše koji svojim rezultatima ponajbolje promoviraju ovaj grad.
SBplus.hr, Slavonski Brod : I Brođani na najvećem turniru za mlade u Švedskoj

Nove rukometne snage iz Slav. Broda

I Brođani na najvećem turniru za mlade u Švedskoj

7.7.2018. | 18:30
Dva dječaka iz Rukometnog kluba Brod na najvećem rukometnom turniru za mlade u Švedskoj, sa svojim su ekipama osvojili peto mjesto.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Okupljanjem na turniru čuvaju uspomenu na Dejana

Memorijalni turnir "Dejan Krtolica"

Okupljanjem na turniru čuvaju uspomenu na Dejana

24.6.2018. | 10:30
Dejan Krtolica tragično je poginuli hrvatskibranitelj, kojije bio veliki zaljubljenik u rukomet. U znak sjećanja na njega Škola rukometa koja nosi njegovo ime već šestu godinu za redom organizira memorijalni rukometni turnir.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Mladi i uspješni brodski rukometaši trebaju pomoć sponzora

I oni Brodu donose profit

Mladi i uspješni brodski rukometaši trebaju pomoć sponzora

13.6.2018. | 13:00
Na gostovanjima tijekom rukometnih turnira i dolasku velikog broja stranih momčadi u grad, brodski restorani i hoteli mogu itekako zaraditi. Bilo bi lijepo kada bi dio 'kolača' bio vraćen onima koji uloženim trudom i predanom igrom u najljepšem svjetlu predstavljaju rodni grad.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Loš vikend brodskih rukometaša

Novi porazi

Loš vikend brodskih rukometaša

26.3.2018. | 9:50
Dječaci A RK BRod idu na jaki turnir u Požegu koji se održava 7-8.4.2018., a na kojem će biti i neke od najjačih ekipa u Hrvatskoj (PPD Zagreb, RK Umag, RK Bjelovar, RK Valpovo i dvije ekipe iz Austrije).
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gosti u drugom dijelu utakmice dokazali svoju vrijednost

2. Hrvatska rukometna liga-istok

Gosti u drugom dijelu utakmice dokazali svoju vrijednost

17.3.2018. | 21:50
Protiv vodeće momčadi lige, Brođani su se u prvom dijelu utakmice dobro nosili, ali u drugom su gosti ubacili u višu brzinu, odljepili se i na kraju zasluženo uvjerljivo pobijedili.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Rukometni vikend bez slavlja za Brođane

RK Brod

Rukometni vikend bez slavlja za Brođane

13.3.2018. | 10:12
"Nadamo se da nam ovaj poraz neće poremititi planove za odlazak na završni turnir 20 najboljih ekipa Hrvatske u Umag.", zaključili su u RK Brod.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Požežani boljom igrom zasluženo odnijeli bodove

Požežani boljom igrom zasluženo odnijeli bodove

3.3.2018. | 22:50
U 12. kolu prvenstva 2. Hrvatske rukometne lige-istok, rukometaši Broda na parketu Sportske dvorane Brod, poraženi od Požege.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Uspješnu subotu začinili s četiri pobjede

Rukometni klub Brod

Uspješnu subotu začinili s četiri pobjede

25.2.2018. | 10:50
Jučerašnji dan (subota) ostati će upamćen po četiti uvjerljive pobjede rukometaša Broda. Tri su ostvarili dječaci u 1.HRL-istok, a jednu seniori u 2. HRL-istok.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Nastavlja se grčevita borba za opstanak

2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene

Nastavlja se grčevita borba za opstanak

24.2.2018. | 22:30
U 14. kolu 2. Hrvatske rukometne lige-sjever, rukometašice Broda su u Sportskoj dvorani Brod, odigrale neodlučno s ekipom Koka 2 i na taj način zadržale šanse za očuvanje statusa.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ispušten možda i odlučujući bod

Ispušten možda i odlučujući bod

10.2.2018. | 23:00
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene, 12. kolo: Brod - Đakovo 23:23 (14:13)
SBplus.hr, Slavonski Brod : Drugi dio sezone otvorili mlađi kadeti

RK "Brod"

Drugi dio sezone otvorili mlađi kadeti

4.2.2018. | 13:00
Idući vikend kreće drugi dio lige i dječaci A (2004/05. god.) putuju u Pakrac gdje će odigrati utakmice sa Pakracom i Ivankovom.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Podravkašice nisu Brođankama pružile ni najmanju šansu

Podravkašice nisu Brođankama pružile ni najmanju šansu

16.12.2017. | 18:10
U zaostaloj prvenstvenoj utakmici 2. Hrvatske rukometne lige-sjever, rukometašice Podravke Lino iz Koprivnice od prve do posljednje minute bile su u vodstvu i na kraju su zasluženo pobjedile.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođani poraženi u oba susreta

7. krug 1. HRL Dječaci A Istok

Brođani poraženi u oba susreta

11.12.2017. | 9:45
U obje utakmice dečki iz Broda su odigrali jako loše u obrani, a što je rezultiralo porazima.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Virovitica većim djelom utakmice vodile i na kraju slavila

Virovitica većim djelom utakmice vodile i na kraju slavila

9.12.2017. | 19:30
U 11. kolu 2. Hrvatske rukometne lige-sjever za žene, rukometašice Broda, poražene su na domaćem parketu od TVIN Virovitice.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda domaćinima

RK Brod - RK Županja

Pobjeda domaćinima

4.12.2017. | 9:19
"Gosti su došli u oslabljenom sastavu i tu smo vidjeli svoju šansu. U cijeloj utakmici ekipe su se smjenjivale u vodstvu uz puno tehničkih grešaka i izgubljenih lopti s jedne i druge strane."
SBplus.hr, Slavonski Brod : Rukometni dvoboj u Pakracu

Seniori iz Broda

Rukometni dvoboj u Pakracu

20.11.2017. | 11:15
Prvo je poluvrijeme ekipa iz Broda loše otvorila te je napravila puno tehničkih grešaka što je rezultiralo brojnim izgubljenim loptama.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Rukometaši Broda poraženi od ekipe Borova

5. kolo II HRL Istok (seniori)

Rukometaši Broda poraženi od ekipe Borova

5.11.2017. | 8:25
U prvom poluvremenu Brođani su pružali dobar otpor, trenutno prvoplasiranoj ekipi na tablici. U drugo poluvrijeme u igru su ušli loše što se odrazilo na konačan rezultat.
U prvom poluvremenu Brođani su pružali dobar otpor, trenutno prvoplasirnoj ekipi na tablici. U drugo poluvrijeme u igru su ušli loše što se odrazilo na konačan rezultat.
SBplus.hr, Slavonski Brod : RK Požega – RK Brod 38:27