2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene, 12. kolo: Brod - Ivanec 27:22 (12:13)

Suci: Dalibor Dragočajac (Novska), Ivica Kostecki (Siska)

Brod: Grbešić, Kajtazi, Nikolić, Mitrović 7, A.Daidžić 6, A.Kvolik 3, Golubić, Stojaković, V.Kvolik 2, Ripić, Roso 3, Brica, M.Daidžić, Ivanišić 4(2). Trener: Darko Celner

Ivanec: Hrg, Sever 1, Rogina, Geček 1, Kocijan 14 (5), Rudnički 1, Jug 2, Lovrenčić, Pozder, Marković, Grđan, Hadrović 2, Kolarić 1. Trenerica: Višnja Surjak

Sedmerci: Brod 2/3; Ivanec 5/5

Isključenja: Brod 8 minuta; Ivanec 6 minuta

Brođanke su odigrale još jednu lijepu utakmicu i zabilježile značajnu pobjedu. U prvom dijelu utakmice, jedni i drugi su se izmjenjivali u vodstvu. Sve je riješeno u završnici utakmice, kada su se rukometašice trenera Celnera odvojile na 4 gola razlike i uspjele tu prednost održati do kraja. U domaćim redovima najefikasnija je bila Silvia Mitrović, a kod gošći Paula Kocijan.

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
    SBplus.hr, Slavonski Brod : I Brođani na najvećem turniru za mlade u Švedskoj

Nove rukometne snage iz Slav. Broda

I Brođani na najvećem turniru za mlade u Švedskoj

7.7.2018. | 18:30
    Dva dječaka iz Rukometnog kluba Brod na najvećem rukometnom turniru za mlade u Švedskoj, sa svojim su ekipama osvojili peto mjesto.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Okupljanjem na turniru čuvaju uspomenu na Dejana

Memorijalni turnir "Dejan Krtolica"

Okupljanjem na turniru čuvaju uspomenu na Dejana

24.6.2018. | 10:30
    Dejan Krtolica tragično je poginuli hrvatskibranitelj, kojije bio veliki zaljubljenik u rukomet. U znak sjećanja na njega Škola rukometa koja nosi njegovo ime već šestu godinu za redom organizira memorijalni rukometni turnir.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Mladi i uspješni brodski rukometaši trebaju pomoć sponzora

I oni Brodu donose profit

Mladi i uspješni brodski rukometaši trebaju pomoć sponzora

13.6.2018. | 13:00
    Na gostovanjima tijekom rukometnih turnira i dolasku velikog broja stranih momčadi u grad, brodski restorani i hoteli mogu itekako zaraditi. Bilo bi lijepo kada bi dio 'kolača' bio vraćen onima koji uloženim trudom i predanom igrom u najljepšem svjetlu predstavljaju rodni grad.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Loš vikend brodskih rukometaša

Novi porazi

Loš vikend brodskih rukometaša

26.3.2018. | 9:50
    Dječaci A RK BRod idu na jaki turnir u Požegu koji se održava 7-8.4.2018., a na kojem će biti i neke od najjačih ekipa u Hrvatskoj (PPD Zagreb, RK Umag, RK Bjelovar, RK Valpovo i dvije ekipe iz Austrije).
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Gosti u drugom dijelu utakmice dokazali svoju vrijednost

2. Hrvatska rukometna liga-istok

Gosti u drugom dijelu utakmice dokazali svoju vrijednost

17.3.2018. | 21:50
    Protiv vodeće momčadi lige, Brođani su se u prvom dijelu utakmice dobro nosili, ali u drugom su gosti ubacili u višu brzinu, odljepili se i na kraju zasluženo uvjerljivo pobijedili.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Rukometni vikend bez slavlja za Brođane

RK Brod

Rukometni vikend bez slavlja za Brođane

13.3.2018. | 10:12
    "Nadamo se da nam ovaj poraz neće poremititi planove za odlazak na završni turnir 20 najboljih ekipa Hrvatske u Umag.", zaključili su u RK Brod.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Požežani boljom igrom zasluženo odnijeli bodove

Požežani boljom igrom zasluženo odnijeli bodove

3.3.2018. | 22:50
    U 12. kolu prvenstva 2. Hrvatske rukometne lige-istok, rukometaši Broda na parketu Sportske dvorane Brod, poraženi od Požege.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Uspješnu subotu začinili s četiri pobjede

Rukometni klub Brod

Uspješnu subotu začinili s četiri pobjede

25.2.2018. | 10:50
    Jučerašnji dan (subota) ostati će upamćen po četiti uvjerljive pobjede rukometaša Broda. Tri su ostvarili dječaci u 1.HRL-istok, a jednu seniori u 2. HRL-istok.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Nastavlja se grčevita borba za opstanak

2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene

Nastavlja se grčevita borba za opstanak

24.2.2018. | 22:30
    U 14. kolu 2. Hrvatske rukometne lige-sjever, rukometašice Broda su u Sportskoj dvorani Brod, odigrale neodlučno s ekipom Koka 2 i na taj način zadržale šanse za očuvanje statusa.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Ispušten možda i odlučujući bod

Ispušten možda i odlučujući bod

10.2.2018. | 23:00
    2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene, 12. kolo: Brod - Đakovo 23:23 (14:13)
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Drugi dio sezone otvorili mlađi kadeti

RK "Brod"

Drugi dio sezone otvorili mlađi kadeti

4.2.2018. | 13:00
    Idući vikend kreće drugi dio lige i dječaci A (2004/05. god.) putuju u Pakrac gdje će odigrati utakmice sa Pakracom i Ivankovom.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Podravkašice nisu Brođankama pružile ni najmanju šansu

Podravkašice nisu Brođankama pružile ni najmanju šansu

16.12.2017. | 18:10
    U zaostaloj prvenstvenoj utakmici 2. Hrvatske rukometne lige-sjever, rukometašice Podravke Lino iz Koprivnice od prve do posljednje minute bile su u vodstvu i na kraju su zasluženo pobjedile.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođani poraženi u oba susreta

7. krug 1. HRL Dječaci A Istok

Brođani poraženi u oba susreta

11.12.2017. | 9:45
    U obje utakmice dečki iz Broda su odigrali jako loše u obrani, a što je rezultiralo porazima.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Virovitica većim djelom utakmice vodile i na kraju slavila

Virovitica većim djelom utakmice vodile i na kraju slavila

9.12.2017. | 19:30
    U 11. kolu 2. Hrvatske rukometne lige-sjever za žene, rukometašice Broda, poražene su na domaćem parketu od TVIN Virovitice.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda domaćinima

RK Brod - RK Županja

Pobjeda domaćinima

4.12.2017. | 9:19
    "Gosti su došli u oslabljenom sastavu i tu smo vidjeli svoju šansu. U cijeloj utakmici ekipe su se smjenjivale u vodstvu uz puno tehničkih grešaka i izgubljenih lopti s jedne i druge strane."
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Rukometni dvoboj u Pakracu

Seniori iz Broda

Rukometni dvoboj u Pakracu

20.11.2017. | 11:15
    Prvo je poluvrijeme ekipa iz Broda loše otvorila te je napravila puno tehničkih grešaka što je rezultiralo brojnim izgubljenim loptama.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Rukometaši Broda poraženi od ekipe Borova

5. kolo II HRL Istok (seniori)

Rukometaši Broda poraženi od ekipe Borova

5.11.2017. | 8:25
    U prvom poluvremenu Brođani su pružali dobar otpor, trenutno prvoplasiranoj ekipi na tablici. U drugo poluvrijeme u igru su ušli loše što se odrazilo na konačan rezultat.
    U prvom poluvremenu Brođani su pružali dobar otpor, trenutno prvoplasirnoj ekipi na tablici. U drugo poluvrijeme u igru su ušli loše što se odrazilo na konačan rezultat.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : RK Požega – RK Brod 38:27

3. kolo - 2. HRL Istok

RK Požega – RK Brod 38:27

22.10.2017. | 8:25
    Požežani su od prve minute bili nadmoćniji u odnosu na rukometaše Broda.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođanima županijski derbi za stopostotni učinak

Brođanima županijski derbi za stopostotni učinak

15.10.2017. | 20:40
    U utakmici 3. kola 2. Hrvatske rukometne lige-istok, za muške, rukometaši Broda su pobjedili županijskog rivala Slaviju iz Starog Petrovog Sela.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Goran Skoko s broncom oko vrata

23. Ljetne olimpijske igre gluhih

Goran Skoko s broncom oko vrata

31.7.2017. | 11:15
    Goranu Skoki, članu rukometne reprezentacije Hrvatske gluhih. On je na nedavnim 23. Ljetnim olimpijskim igrama gluhih održanim u Turskoj, zajedno sa svojim suigračima osvojio 3. mjesto i okitio se brončanom medaljom.