Subota, 2. rujna
Vaterpolo
Divlja liga Klepetan 2017.
Slavonski Brod, Veliki olimpijski bazen
četvrtfinale:
13:00: VK DAR – HARAMBE
14:00: PLUS PLIN – UZGŠO SPORT BAR
polufinale:
15:00: BARDAHL – pobjednik ( VK DAR – HARAMBE )
15:45: BUDAINKA – pobjednik ( PLUS PLIN – UZGŠO SPORT BAR )
finalne utakmice:
17:00: utakmica za 3. mjesto
18:00: utakmica za 1.mjesto
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 3. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod, 19,45 sati: Amater - Slavonac (Nova Kapela)
Nedjelja, 3. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga - istok, 2. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Varteks (Varaždin)
Oriovac: Oriolik - Slavonija (Požega)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 2. kolo, 17,30 sati
Našice: NAŠK - Željezničar (Slavonski Brod)
Jurjevac: Zrinski - Sloga (Nova Gradiška)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 3. kolo, 17,00 sati
Batrina: Batrina - Omladinac (Gornja Vrba)
Rešetari: Budućnost - Graničar (Brodski Varoš)
Donji Andrijevci: Tomislav - Mladost (Sibinj)
Gundinci: Gundinci - Sikirevci
Oprisavci: Zadrugar - Slavonac (Bukovlje)
Donja Vrba: Zvonimir - Mladost (Cernik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 3. kolo, 17,00 sati
Ruščica, 19,00: Posavac - Svačić (Stari Slatinik)
Podvinje: Podvinje - BONK (Bebrina)
Gromačnik: Sloga - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Klakar: Graničar - Zdenac (Brodski Zdenci)
Lužani: Svjetlost - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Brodski Stupnik: Slavonac - Tomica
Slavonski Kobaš: Slavonac - Slobodnica
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - istok, 3. kolo, 17,00 sati
Prnjavor: Slavonija - Slaven (Trnjani)
Garčin: Gardun - Raketa (Beravci)
Kupina: Posavac - Omladinac (Staro Topolje)
Klokočevik: Dilj - Perkovci (Stari Perkovci)
Slavonski Šamac: Graničar - Sloga (Jaruge)
Zadubravlje: Dubrava - Mladost (Čajkovci)
Donja Bebrina: Mladost - Omladinac (Novi Grad)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - zapad, 3. kolo, 16,30 sati
Dragalić: Dragalić - Mladost (Brđani)
Okučani: Psunj Sokol - Slavonac (Gunjavci-Drežnik)
Davor: Posavac - Slaven (Ljupina)
Magić Mala: Graničar - Sloboda (Gornji Bogićevci)
Godinjak: Dinamo - Graničar (Laze)
Bodovaljci: Slavonija - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Vrbova: Omladinac - Krečar (Srednji Lipovac)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -