4421
Prikaza
20
Komentara
SLAVONSKI BROD - Kasno sinoć (petak), finalnom utakmicom seniora, završen je 22. Božićni malonogometni turnir Uniqa 2016.
U organizaciji Malonogometnog kluba Brod 035, u Sportskoj dvorani Vijuš, sudjelovalo je ukupno 114 ekipa u devet uzrasnih kategorija.
U najzanimljivijoj seniorskoj kategoriji, Pizza Cut Mars je u finalu zabilježio pobjedu nad Alfa Gradnjom (3:2), i na taj način uz veliki pobjednički pehar osvojio i novčanu nagradu od 45.000,00 kuna.
Za najboljeg vratara proglašen je Darko Milanović (Alfa Gradnja), strijelca Bruno Lovreković (Brod plin Radio Slavonija), a igrača Daniel de Souza (Pizza Cut Mars).
Najbolje ekipe i pojedinci u svim kategorijama:
Limačići
1. NK SLAVONAC BUKOVLJE
2. ŠN LEGEN
3. ŽELJEZNIČAR 1
Najbolji vratar: Tin Blažević (Bukovlje)
Najbolji strijelac: Patrik Matić
(Bukovlje)
Najbolji igrač: Kristijan Kelava (Legen)
Limači
1. NK MARSONIA 3
2. HNK ŽELJEZNIČAR 1
3. NK BUDAINKA
Najbolji vratar: Mateo Vuković (NK
Željezničar 1)
Najbolji strijelac: Anton Matković (NK
Marsonia 3)
Najbolji igrač: Marin Petrović (NK
Marsonia 3)
Mlađi pioniri
1. NK MARSONIA V.O. MARIO
2. NK MARSONIA 2004
3. NK SLOBODNICA
Najbolji vratar: Borna Kukec (NK Slobodnica)
Najbolji strijelac: Mihael Dujmović (NK
Marsonia V.O. Mario)
Najbolji igrač: Petar Jozić (NK Marsonia
V.O. Mario)
Stariji pioniri
1. PERCOM SB 2002
2. ENERGO PLAN
3. ŽELJEZNIČAR 2
Najbolji vratar: Karlo Krijan (Energo
plan)
Najbolji strijelac: Danijel Nikolić
(Energo plan)
Najbolji igrač: Stjepan Jagić (Percom SB
2002)
Kadeti
1. CB SAN MARCO NINA
2. RAJSKA KOČIJA
3. PANJEVI
Najbolji vratar: Filip Gusak (Rajska
Kočija)
Najbolji strijelac: Goran Tripić (CB San
Marco Nina)
Najbolji igrač: Roko Ivanković (CB San
Marco Nina)
Juniori
1. SECURITAS HRVATSKA
2. MNK ORIOVAC
3. ZBRDA ZDOLA
Najbolji golman: Tomislav Knežević
(Securitas Hrvatska)
Najbolji strijelac: Patrik Mijić
(Securitas Hrvatska)
Najbolji igrač: Antonio Sekulić
(Securitas Hrvatska)
Seniori
1. PIZZA CUT MARS
2. ALFA GRADNJA
3. BORBAŠ SECURITY
Najbolji golman: Darko Milanović (Alfa
Gradnja)
Najbolji strijelac: Bruno Lovreković
(Brod Plin Radio Slavonija)
Najbolji igrač: Daniel De Souza (Pizza
Cut Mars)
Veterani
1. TERI TRGOVINA
2. TAXI BROD
3. CB STARS
Najbolji golman: Zvonko Ćorluka (Taxi
Brod)
Najbolji strijelac: Boris Malčić (Taxi
Brod)
Najbolji igrač: Milan Pavličić (Teri
Trgovina)
Veterani 50+
1. TAXI PATAK
2. CB KNEZ
3. NEDJELJOM U 9
Borac05 vrijeme je vec da odes kod Carlija i Petre i to im kazes u facu!! Napisao sam vec da su kiksali sa zrijebom (do godine bit ce bolje) ali ukupna kvaliteta je puno bolja nego prijasnjih godina.O sudjenju da... Prikaži sve ne govorim nema vise sudaca tip Leo,kruljac itd
pola vas laprda gluposti po tastaturi...kao prvo da nije bilo Carlija i ekipe sa Livade ne bi turnira ni bilo jer turnir kao proslih god je propao kao i LMN na klasijama....drugo turnir poceo se dogovarati krjaem listopada sto je... Prikaži sve jako malo vremena,uspjelo se skupiti dosta sponzora i nagrade su bile puno vece nego proslih godina...pa malo racunajte dvorana je 40tisuca kn (grad je bio sponzor) pa je uplaceno 20tisucakn za dvoranu,nagradni fond 85tisuca,pehari,medalje,sudci itd 12ak tisuca kn pa sad racunajte da li je organizator uopce na pozitivnoj NULI...svi VI sto pljujete po turniru i organizatoru probajte na godinu VI nesto organizirati pa ce mo vidjeti sto ce te napraviti...takodjer kukate za zdrijeb a bio je javan i to znaju svi...jedina greska (nadam se da ce organizator na godinu to rijesiti) je sama satnica i ekipe sto su bile u grupi sastale su se vec u cetvrtfinalu...po kvaliteti turnir je bio puno jaci nego proslih godina...jedina crna mrlja je Leo (proslih god bio je sudac) i Grile koji su bez razloga nali fizicki igrace suparnicke ekie u finalu...takvim likovima treba zabraniti ulaz u dvoranu