SLAVONSKI BROD - Redovna jesenska deratizacija na području Slavonskog Broda bit će provedena od 23. listopada do 23. studenog 2017.g. svakog dana od osam do 17 sati. Deratizacija će biti obavljena na području grada Slavonskog Brodu i to u stambenim objektima (dvorišta, okućnice i stambene zgrade-stanovi), na javnim zelenim površinama, na obalama vodotoka, u kanalizacijskoj mreži i odlagalištu otpada.
1. TJEDAN DERATIZACIJE (23.10.-28.10.2017.)
23.10.2017. ponedjeljak
Bjeliš, Svetog Lovre, F. Kulmera, Naselje A. Hebranga, V. Karasa, K. Blaževića i dio Ulice F. Filipovića
24.10.2017. utorak
Livada, Osječka do Al. Krteze, Folnegovićeva, l. Fajerbaha, M. Lanasovića, B .Bogdanovića, D. Račkog, M. Tvanića, Gortanova, 30. svibnja 1990., Novakova
25.10.2017. srijeda
Livada: Majke Terezije, šubiĆeva, Osječka (dio), Glogovička, Karašića, Željeznička, S.S.Kranjčevića, P. Zoranića, J. Runjanina (dio) T. Smičiklasa, Trešnjica
26.10.2017. četvrtak
l. Gržinića, F. Cajtnara, J. Pleše, Marukićeva, Berislavićeva, Mostarska (dio), Aleja M. Krleže
KANALlZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
27.10.2017. petak
Dombovićeva, M. lličića, V. Becića, A. Gabrića, Zvonimirova, S. Dubravčića, F. Maričevića, A. Bačića, Bafića,, J. Runjanina (dio), V. Došena, V. Došena - odvojci, Don Ive Prodana, Ulica Svete Ane, naselje J. Franka, Naselje biskupa Ćirila Kosa
KANALIZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
28.10.2017. subota
Naselje kardinala F. Kuharića, A. Kažotića, Rudine, Mia Čorak Slavenska, J. Lovrešića, J. Domca, Branimirova, S. Marijanovića, Selište I i II, Osječka (dio), F. Sisića, l. Cankara (dio), D. Bazjanca, L. Turčinovića
KANALIZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
2. TJEDAN DERATIZACIJE (30.10. - 04.11.2017.)
30.10.2017. ponedjeljak
Šestinac, Lički šor, S. Pokaza, Šestinac 1-5, Bobinac 1,2, Sv. Obitelji, V. Daus. S. Lukića, l-l. V. Hrvatinčića, A. Krčelića, Sv. Antuna (dio), J. Stullia, G. Ćevapovića, Vinkovačkih žrtava (dio), V. Benošića
KANALlZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI), ODLAGALlŠTE OTPADA
31.10.2017. utorak
Podvinje: Dudinjak, Kolara 1-4, Braće Crljen, Podvinjska, M. Grkovića, (do Grošića put), Trg Sv. Antuna, Čavlički kraj, Kukanj, Janiševac 3-7
KANALIZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
02.11.2017. četvrtak
Podvinje, Brodsko Vinogorje: Hrvatskih boraca, Livada 1 i 2, Krivača 1,2 i 3, Grošića put, Rošulovića I do 2, Čaplja 1,2 i 4, Kerdeni, Janiševac 1,2,34 do I I, Brkića put, Hrvatskih dragovoljaca, Gaj I do 3, Cvjetna, Kmdijska
KANALlZAClJSKA MREŽA (ŠAHTOVl)
03.11.2017. petak
Brodsko Vinogorje: Grbavica, Frane Bulića, Strma, Vlahe Bukovca, 22. lipnja 1941., Čaplja, Obrtnička, Planinarska, Šumica, Vinogorska, Vladimira Prebega, Blagoja Berse, Pere Pirkera, Viktora Kovačića, Jablanska, Zlatka Balokovića, Vinogorčeva. Vrtlarska, Kapelska, Orahova, Vrba, Rasadnička, Psunjska, Vodovodna, M. Dizdara, Pribudovačka
KANALIZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
04.11.2017. subota
brodsko Vinogorje, Brodski Varoš: Košarevac, Voćarska, Hrastić, Kotlić, Papučka, Jasinjska, Brlićev put, Brlićev odvojak, Brdska, Medvednička, Rozinka, Kalnička, Naselje Marinci, Marinci, N. Nodila, Trg Velike Gospe
KANALlZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
3. TJEDAN DERATIZACIJE (06.11.-11.Il.2017.)
06.11.2017. ponedjeljak
Brodski Varoš: Prigorski dol, J. Sadlera, Prigorska, Veliki dol, Mali dol, Ivankov dol 1 i 2, Grabovac 1 i 2, Cerje, Požeška, Zagrebačka, A. Zavidovića, L. Lukića, Graničarska, Becić, Sadovi
KANALlZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
07.11.2017. utorak
Budainka: Zagrebačka, Krbavska, Plitvička, Županjska, Posavska, Zagorska, Žumberačka, Velebitska
KANALlZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
08.11.2017. srijeda
Budainka: Kvarnerska, Međimurska, Mosorska, Bračka, Splitska, Moslavačka, Hvarska (dio), Slavonska, Zadarska, Omiška,Turopoljska, Lička, Imotska, Trogirska
KANALlZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
9.11.2017. četvrtak
Budainka, Jelas: Bilogorska, Baranjska, Podravska, Bunjevačka, Dalmatinska, Istarska, Lučićeva, KOlodvorska, Jadranska, Opatijska, Medulićeva, Panonska, Hercegovačka, M. Getaldića, R. Boškovića, Bosanska, Carinska
KANALlZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
10.11.2017. petak
Jelas, Primorska, Vinogradska (dio), Svačićeva (dio), F. Kuhača, J. Križanića, Sv. N. Tavelića, P. Šubića, 2. svibnja 1992,. G. Ninskog, I. Vojniovića, H. Lucića, Sv. Franje, A. Vrančića, L. Botića, Naselje Jelas, K. Kotromanić, 3. gradijske brigade
KANALIZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
11.11.2017. subota
Jelas: S. Radića, A. Jarića, I. Velikanovića, I. Mertza, Romsko naselje, S. Radića, Savska, Mrsunjska
KANALIZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
4. TJEDAN DERATlZACIJE (13.11. - 18.11. 2017.)
13.11.2017. ponedjeljak
Naselje Zrinski Frankopan: Vinkovačkih žrtava (dio), C. Zuzorić, B. MAtić, Svetog Antuna (dio), F. Fordića, S. Mancetića, P.R. Vitezovića, I. Palmotića, A. Kanižića, Fra L. Maruna, I. Lucića, P. KLatančića, F. Krezme,
14.11.2017. utorak
Mali Pariz: E. Kumičića, Diljska, Fra L. lbrišimovića, M.Topalović, Lj. Jonke, D. Cesarića, I. Cankara, A.G. Matoša, Y. Klaića, V. Bacha, E. Kvatemika, M. Držića, L. Tomića, lžarevićeva, Dr. M.Budaka, D. Demetra, Fra G. Martića
KANALlZAClJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
15.11.2017. srijeda
Ljevića, M. Kerdića, B. Adžića, V. Filakovca, I. Domca, P. Radića, J. Gotovca, M. Pavlinovića, Kadžića, M. Stojanovića, B. Šuleka, Radnička, Fra M. Jaića, V. Babukića, Bosutska, Koranska, Kupska, Dravska, Dunavska, Braće Keve, Fra G.Novaka
ZELENE POVRŠlNE (Naselje Jelas, Naselje A.Hebranga)
KANALlZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
16.11.2017. četvrtak
A.Stepica, M.V. llirika, Dubrovačka, Ninska, Lj. Posavskog, M. Ujevića, l. Antunovića, Vinogadska, I. Belostenca, B. Kašića, A.B. Šimića
KANALIZAClJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
17.11.2017. petak
B. Milanovića, P. Hektorovića, F. Marinića, F. Supila, J. Dobrile, I. Meštrovića, A. Barca, K. Frankopana, L. Kaštelana, P. Stoosa, A. Kovačica, Marije J. Zagorke, L. Mandića, J. Dalmatinca, Grofa L. Draškovića, D. Šimunovića, F. Jukića, B. Livadića, F. Mažuranića, M. Bogovića, S.Vraza
Naselje Kolonija - ZELENE POVRŠINE
KANALlZAClJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
18.11.2017. subota
Naselje Mikrorajon, T. Bakača, A. Štampara - dio, Naselje Kralja Tomislava, J.J. Strossmayera, K.Š.Djalskog, V. Lisinskog, I. Trnskog, A. K .Miošića, V. Jagića, V. Nazora, D. Rakovca, l. Kukuljevića, M. Marukića, M.A. Reljkovića, Radnicki trg, J. Dobrile (dio)
ZELENE POVRŠINE
KANALIZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
5. TJEDAN DERATIZACIJE (20.11. - 23.11.2017.)
20.11.2017. ponedjeljak
Kneza Domagoja, Kneza Trpimira, N. Zrinskog, Baruna Trenka, I. G. Kovačića, Marsonija, Lutvinka
KANALIZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
21.11.2017. utorak
J. Hoffmana, Domobranksa, Slunjska, S. Marjanovića, Vukovarska (dio), Borovska, Petra Svačića (dio), Đure Pilara, Naselje Slavonija I i II, I. Gundulića, M. Gupca, Trg Kralja Tomislava, A. Cesarca (dio), A. Mihanovića (dio), P. Miškine
KANALIZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
22.11.2017. srijeda
Vukovarska (dio), Trg pobjede, A. Cesarca (dio), I. Mažuranića, M. Gupca (dio), Petra Krešimira IV, N. Tesle, A. Mihanovića (dio), Ljudevita Gaja, Trg J. Godlara, I. Filipovića, D. Basaričeka, S. pl Horvata, H. Badalića, Naselje H. Badalića, Kraljice Jelene (dio), Lopašićeva, J. Kozarca, V. Mačeka, Trg I.A. Brlića, B. Bušića
KANALIZACIJSKA MREŽA (ŠAHTOVI)
23.11.2017. četvrtak
Trg S. Miletića, Trg J. Stadlera, I. pI.Zajeca, T. Skalice, A. Starčevića, Trg Svetog Trojstva, P. Preradovica, Trg I. B. Mažuranić, A. Šenoe, M. Mesića, Trg žrtava rata, Šetalilšte braće Radić, Gupčeva
ZELENE POVRŠINE: područje naselja Slavonija I II, P. Miškine, Nova Badalićeva, Ulica N. Zrinskog
KANALlZAClJSKA MREŽA (ŠAHTOVl)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -