|
Autor: SBplus

Novi uspjeh

Grlo obitelji Serdar ponovno prvak

Okučani : Grlo obitelji Serdar ponovno prvakGrlo obitelji Serdar iz Okučana(Foto: radiong)

U konkurenciji 14 grla, grlo vlasnika iz Okučana ponovno ostvarilo vrhunski rezultat na prestižnom natjecanju.

OKUČANI - U Njemačkoj, Rennbahn München, je 31. srpnja 2016. godine upriličeno konjičko natjecanje na 1400 m u kojem je sudjelovalo 14 grla. Među njima bilo je i grlo čiji je vlasnik iz Okučana, javlja radiong.

Grlo Dragon Hunter, vlasnika obitelji Serdar iz Okučana,  osvojilo je šampionsku titulu. Ovo je samo još jedan u nizu uspjeha poznate obitelji uzgajivača vrhunskih konjskih grla. Grlo je kupljeno u Baden Badenu po cijeni od 15 000 eura.

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ovdašnje grlo najbolje u Budimpešti

Merion, Nikole Serdara iz Okučana

Ovdašnje grlo najbolje u Budimpešti

6.7.2016. | 11:25
U Budimpešti je 3. srpnja održana konjička utrka "Derby” na kojoj je sudjelovalo 16 grla iz više europskih država, a pobjedilo je grlo Merion, vlasnika Nikole Serdara iz Okučana.
SBplus.hr, Slavonski Brod : I Okučani konje za trku imaju

Drugi trkaći dan u Beogradu

I Okučani konje za trku imaju

23.4.2012. | 0:02
Na konjičkim galopskim utrkama u Beogradu grla u vlasništvu obitelji Serdar iz Okučana u dvije utrke osvojila su prva mjesta. Riječ je o drugom trkačkom danu ove sezone na beogradskom hipodromu u Republici Srbiji.
Na konjičkim galopskim utrkama u Beogradu grla u vlasništvu obitelji Serdar iz O