Prijateljska utakmica

Marsa bolja u prvom Gundinci u drugom dijelu

Ivan Salantić
  • Ivan Salantić

U drugoj pripremnoj utakmici Marsonia je gostovala u Gundincima i zahvaljujući odličnoj igri u prvom poluvremenu zabilježila i drugu pobjedu,

GUNDINCI - Nakon što su u prvoj pripremnoj utkmici prošle srijede pobijedili drugoligaša Sesvete na njegovom terenu (1:0), Marsonia je zabilježila i drugu pobjedu u Gundincima. Na gostovanju kod novog županijskog prvoligaša, Brođani su odigrali odlično prvo poluvrijeme. Kombinatorna igra donijela im je i visoko vodstvo. Mioč je zabio prva dva gola (14. i 34.), a potom su se u strijelce upisali Prodanović (35.) i Mirković (42.). Najljepši je bio gol Mirkovića, kada je na ubačaj Trepšića s desne strane, zabio klasičnim škaricama. Kada je Krasniqi zabio za 5:0 u 57. minuti, na pomolu je bila katastrofa domaćina. Ipak u posljednjih 25 minuta Marsonia popušta, a bude se domaći, pa s tri uzastopna gola (Le.Ličanin u 65., K.Kokanović u 80. i Nemec u 87. autogol) svoj poraz čine podnošljivijim.

Iduću pripremnu utakmicu Marsa igra u srijedu (18,00) u Brodskom Vinogorju s četvrtoligašem Graničarom iz Brodskog Varoša.

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Juniori Gundinaca prvaci nogometnog Kupa županije

U Gundincima

Juniori Gundinaca prvaci nogometnog Kupa županije

25.10.2016. | 21:10
    Do kraja utakmice Amater je pokušavao izjednačiti ne bi došao do izvođenja jedanaesteraca ali to se nije ostvarilo zbog čega su mladi Gundinčani zasluženo osvojili Kup Brodsko-posavske županije.

19.4.2014. | 11:30
    Iz dalekih Gundinaca busom dovodi staro i mlado, a školarcima piše ispričnice!

7.8.2011. | 13:00
    U proteklih dva desetljeća trudimo se pogotovo mlađu romsku populaciju integrirati u društvo kroz sport.